Odborné rady a tipy

Ako vyhrať nad lupinami vo vlasoch
Rady a tipy

Ako vyhrať boj proti lupinám

Sú nevítaným doplnkom našich vlasov, narušujú náš osobný komfort a sú tiež jasným  sprievodným znakom, že niečo nie je v poriadku. Prejavujú sa suchou, svrbiacou a začervenanou pokožkou hlavy a biele šupinky sa z vlasov dostávajú aj na oblečenie. Aj takto by sa dali veľmi zjednodušene opísať lupiny vo vlasoch. Ako však proti nim bojovať?

Čítať viac »
Ako si zosvetliť vlasy
Rady a tipy

Povieme vám, ako si zosvetliť vlasy

Nie je nič horšie ako neidentifikovateľná farba takzvaných blond vlasov. Problém, ktorý dôverne poznajú nielen blondínky, ale aj dámy s odfarbenými vlasmi. Ako získať krásne svetlé a žiarivé vlasy a nevyzerať pritom ako práve vyliahnuté kuriatko? Spôsobov je viac, ale my sa zameriame skôr na tie prírodné, bez chémie a rokmi overené.

Čítať viac »
Ako si poradiť so zle farbenými vlasmi
Rady a tipy

Ako si poradiť so zle zafarbenými vlasmi

Každé nové farbenie vlasov so sebou prináša malé vzrušenie z konečného výsledku. Nehovoriac o tom, keď svoje experimenty robíte samy doma. Neraz sa potom stane, že čokoládovo hnedá farba z obrázka na krabičke vám vlasy zafarbí načierno.

Čítať viac »
Fény na vlasy značky Gamma Piu
Rady a tipy

Vyberáme fén na vlasy

Zastavme sa na chvíľu pri sušení vlasov a pozrime sa, aký fén je pre naše vlasy najvhodnejší a aké možnosti výberu nám súčasný trh ponúka.

Čítať viac »
Správna starostlivosť o dlhé vlasy
Rady a tipy

Starostlivosť o dlhé vlasy

V dávnejších časoch boli synonymom ženskosti a pýchou každej mladej a vydajachtivej slečny. Ich dĺžka a hustota boli základom pre tvorbu tých najparádnejších vrkočov, drdolov či lokní.

Čítať viac »
Dodajte svojim jemným vlasom maximálny objem
Rady a tipy

Dodajte jemným vlasom maximálny objem

Jemné vlasy – väčšinou ich dostávame do vienka a šanca zmeniť tento nelichotivý stav je takmer nulová. Takže zložme zbrane a skúsme im dodať objem len pomocou jednoduchých, no zaručených trikov.

Čítať viac »
Akú sú top účesy v roku 2021?
Rady a tipy

Top strihy v roku 2021

Od toho, aký strih si zvolíme, však závisí aj množstvo času stráveného pri úprave vlasov. Už ste sa v kaderníctve spýtali, aké sú top strihy v tomto roku?

Čítať viac »
Ako často je rozumné farbiť si vlasy?
Rady a tipy

Ako často je rozumné farbiť si vlasy?

Šediny, farba s ktorou sa nevieme stotožniť, túžba po zmene vizáže alebo len odrastené vlasy po predošlom farbení. Každá z týchto alternatív dáva jasný dôvod na kúpu novej farby na vlasy. Lenže ako často je vôbec bezpečné a potrebné si vlasy farbiť?

Čítať viac »
Vyberte menu
EUR Euro