O nás

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá kompletným zariadením kaderníckych a kozmetických salónov, zariadení pre manikúru a pedikúru a doplnkových zariadení pre wellnes centrá. Vašu predstavu zrealizujeme od počiatočného návrhu, projektovú dokumentáciu s možnosťou podkladov pre stavebné povolenie, dodávku kompletného zariadenia z katalógovej ponuky, až po individuálnu výrobu nábytku podľa samostatných návrhov v širokej ponuke materiálov a prevedení.

Samostatnou zložkou je predaj a prezentácia profesionálnej kozmetiky, kaderníckych pomôcok a doplnkového sortimentu renomovaných výrobcov pre salóny v regióne spojené s pravidelnými prezentáciami a školeniami pre našich klientov.​

Náš príbeh

Spoločnosť Hair & Salon s´ je na slovenskom trhu od roku 2015. Na začiatku vývoja bol cieľ vytvárať a budovať servis pre kadernícke salóny. Postupným vývojom a etablovaním na trhu sme sa prepracovali na spoločnosť, ktorá dáva hlavný dôraz na osobný kontakt s našimi klientmi, pre ktorých sa snažíme do ich pracovnej činnosti prinášať ten najlepší servis s kompletným pokrytím ich požiadaviek nadrámec ich očakavaní. 

Od samotného začiatku sme sa sústreďovali na sortiment dodávateľov a výrobcov, ktorí sú v tejto oblasti inovatívni a zabezpečujú vysokú kvalitu svojich produktov. Najväčší dôraz ale prikladáme školeniam a ďalšiemu vzdelávaniu  klientov, pre ich profesionálny rast, pokrytie všetkých potrieb svojich klientov  a možnosť prinášať svojim zákazníkom najnovšie trendy. V tejto oblasti spolupracujeme so zahraničnými kaderníkmi, technológmi, ktorí sú už stálymi účastníkmi našich pravidelných vzdelávaco-relaxačných podujatiach Orava Hair Days.

Osobný kontakt s klientmi a pravidelnú komunikáciu zabezpečujú vyhradení obchodní zástupcovia pre každý región. Dávame dôraz na ich vzdelanie a schopnosť komunikovať so zákazníkom. Našich obchodných zastupcov považujeme za profesionálov v oblasti predaja, ale hlavne poradenstva a práce s našimi značkami. Neexistuje problém, ktorý by nevedeli vyriešiť, pretože stojí za nimi aj tím technológov, ktorí sú odbornící v odvetví.

Oficiálna distribúcia

Sme výhradným dovozcom produktov spoločnosti ASP – Affinage Salon Professional. Profesionálna vlasová kozmetika vyznačujúca sa vysokou kvalitou profesionálnych produktov s vlastnými pokrokovými patentmi, ktoré spĺňajú tie najvyššie kvalitatívne kritéria vlasovej kozmetiky.

Kontakty

Riaditeľ spoločnosti

Milan Turošák
+421 915 827 577
info@andopa.sk

Logistické oddelenie

Ľubica Turošáková
+421 907 825 631
predajnaturosak@orava.sk

Marketingové oddelenie

Andrej Turošák
+421 944 925 666
info@andopa.sk

Obchodný zástupca

Poprad, Banská Bystrica, Lučenec a okolie

Monika Juchová
+421 948 668 010
m.juchova@affinage.sk

Obchodný zástupca

Prešov, Košice, Stropkov, Michalovce a okolie

Mária Adamkovičová
+421 948 900 676
m.adamkovicova@affinage.sk

Obchodný zástupca

Orava, Liptov, Martin, Prievidza, Žilina a okolie

Henrieta Pakosová
+421 948 925 777
h.pakosova@affinage.sk

Obchodný zástupca

Bratislava, Nitra, Trnava, Záhorie a okolie

Katarína Drgonová
+421 917 465 500
k.drgonova@affinage.sk

Obchodný zástupca

Žilina, Kysuce, Považie, Trenčín, Prievidza a okolie

Lenka Karafová
+421 917 465 600
l.karafova@affinage.sk

Vyberte menu
EUR Euro