O spoločnosti Hair & Salon s’ s.r.o.

Na trhu s kaderníckym odvetvím sa pohybujeme už dlhšiu dobu. Hlavný dôraz kladieme na osobný kontakt s našimi klientmi, pre ktorých sa snažíme do ich pracovnej činnosti prinášať ten najlepší servis s kompletným pokrytím ich požiadaviek nad rámec ich očakavaní. Patríme tiež medzi exkluzívnych distribútorov profesionálnej vlasovej kozmetiky z Anglicka A.S.P Luxury Haircare, profesionálnej vyrovnávajúcej kúry z Brazílie Belleco Cosmetics a od roku 2022 vystupujeme pod vlastnou značkou internetových obchodov Andopa. Celkové portfólio našej spoločnosti si môžete pozrieť na našom webe.

asp_logo_andopa_sk belleco_cosmetics_logo_andopa_sk andopa_logo_andopa_sk

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá kompletným zariadením kaderníckych a kozmetických salónov, zariadení pre manikúru a pedikúru a doplnkových zariadení pre wellnes centrá. Vašu predstavu zrealizujeme od počiatočného návrhu, dodávku kompletného zariadenia z katalógovej ponuky, až po individuálnu výrobu nábytku podľa samostatných návrhov v širokej ponuke materiálov a prevedení.

Samostatnou zložkou je predaj a prezentácia profesionálnej kozmetikykaderníckych pomôcok a doplnkového sortimentu renomovaných výrobcov pre salóny v regióne spojené s pravidelnými prezentáciami a školeniami pre našich klientov.

Náš príbeh 

Spoločnosť Hair & Salon s´ je na slovenskom trhu od roku 2015. Na začiatku vývoja bol cieľ vytvárať a budovať servis pre kadernícke salóny. Postupným vývojom a etablovaním na trhu sme sa prepracovali na spoločnosť, ktorá dáva hlavný dôraz na osobný kontakt s našimi klientmi, pre ktorých sa snažíme do ich pracovnej činnosti prinášať ten najlepší servis s kompletným pokrytím ich požiadaviek nadrámec ich očakavaní. 

Od samotného začiatku sme sa sústreďovali na sortiment dodávateľov a výrobcov, ktorí sú v tejto oblasti inovatívni a zabezpečujú vysokú kvalitu svojich produktov. Najväčší dôraz ale prikladáme školeniam a ďalšiemu vzdelávaniu klientov, pre ich profesionálny rast, pokrytie všetkých potrieb svojich klientov a možnosť prinášať svojim zákazníkom najnovšie trendy. V tejto oblasti spolupracujeme so zahraničnými kaderníkmi, technológmi, ktorí sú už stálymi účastníkmi našich pravidelných vzdelávaco-relaxačných podujatiach Orava Hair Days.

Osobný kontakt s klientmi a pravidelnú komunikáciu zabezpečujú vyhradení obchodní zástupcovia pre každý región. Dávame dôraz na ich vzdelanie a schopnosť komunikovať so zákazníkom. Našich obchodných zastupcov považujeme za profesionálov v oblasti predaja, ale hlavne poradenstva a práce s našimi značkami. Neexistuje problém, ktorý by nevedeli vyriešiť, pretože stojí za nimi aj tím technológov, ktorí sú odbornící v odvetví.