O spoločnosti Hair & Salon s’ s.r.o.

Na trhu s kaderníckym odvetvím sa pohybujeme už dlhšiu dobu. Hlavný dôraz kladieme na osobný kontakt s našimi klientmi, pre ktorých sa snažíme do ich pracovnej činnosti prinášať ten najlepší servis s kompletným pokrytím ich požiadaviek nad rámec ich očakavaní. Patríme tiež medzi exkluzívnych distribútorov profesionálnej vlasovej kozmetiky z Anglicka A.S.P Luxury Haircare, profesionálnej vyrovnávajúcej kúry z Brazílie Belleco Cosmetics a od roku 2022 vystupujeme pod vlastnou značkou internetových obchodov Andopa. Celkové portfólio našej spoločnosti si môžete pozrieť na našom webe.

asp_logo_andopa_sk belleco_cosmetics_logo_andopa_sk andopa_logo_andopa_sk

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá kompletným zariadením kaderníckych a kozmetických salónov, zariadení pre manikúru a pedikúru a doplnkových zariadení pre wellnes centrá. Vašu predstavu zrealizujeme od počiatočného návrhu, dodávku kompletného zariadenia z katalógovej ponuky, až po individuálnu výrobu nábytku podľa samostatných návrhov v širokej ponuke materiálov a prevedení.

Samostatnou zložkou je predaj a prezentácia profesionálnej kozmetikykaderníckych pomôcok a doplnkového sortimentu renomovaných výrobcov pre salóny v regióne spojené s pravidelnými prezentáciami a školeniami pre našich klientov.

Náš príbeh 

Spoločnosť Hair & Salon s´ je na slovenskom trhu od roku 2015. Na začiatku vývoja bol cieľ vytvárať a budovať servis pre kadernícke salóny. Postupným vývojom a etablovaním na trhu sme sa prepracovali na spoločnosť, ktorá dáva hlavný dôraz na osobný kontakt s našimi klientmi, pre ktorých sa snažíme do ich pracovnej činnosti prinášať ten najlepší servis s kompletným pokrytím ich požiadaviek nadrámec ich očakavaní. 

Od samotného začiatku sme sa sústreďovali na sortiment dodávateľov a výrobcov, ktorí sú v tejto oblasti inovatívni a zabezpečujú vysokú kvalitu svojich produktov. Najväčší dôraz ale prikladáme školeniam a ďalšiemu vzdelávaniu klientov, pre ich profesionálny rast, pokrytie všetkých potrieb svojich klientov a možnosť prinášať svojim zákazníkom najnovšie trendy. V tejto oblasti spolupracujeme so zahraničnými kaderníkmi, technológmi, ktorí sú už stálymi účastníkmi našich pravidelných vzdelávaco-relaxačných podujatiach Orava Hair Days.

Osobný kontakt s klientmi a pravidelnú komunikáciu zabezpečujú vyhradení obchodní zástupcovia pre každý región. Dávame dôraz na ich vzdelanie a schopnosť komunikovať so zákazníkom. Našich obchodných zastupcov považujeme za profesionálov v oblasti predaja, ale hlavne poradenstva a práce s našimi značkami. Neexistuje problém, ktorý by nevedeli vyriešiť, pretože stojí za nimi aj tím technológov, ktorí sú odbornící v odvetví.

 
 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie