Prečo si vybrať práve nás?

Vážíme si každého zákazníka a našou snahou je poskytnuť služby s pridanou hodnotou. Preto ponúkame rôzne výhody nielen pre stálych klientov, ale aj pre nových zákazníkov. Každý zákazník dostáva od nás individuálnu starostlivosť, komunikáciu a pozornosť.  S dlhoročnými skúsenosťami dokážeme promptne reagovať na požiadavky a dopyt na trhu. 

5Vernostný program

Pre pravidelných koncových klientov ponúkame vernostný program, pomocou ktorého dosiahnete ešte výhodnejšie nakupovanie a hodnotenie. Je pre vás pripravená forma zliav, ktorá po registrácií s prideleným registračným číslom, bude každým nákupom pripočítavať a zhodnocovať výšku zľavy podľa kategórie, do ktorej budete automaticky preraďovaný podľa celkovej výšky vašich nákupov.

Tento vernostný program sa nevzťahuje na veľkoobchoný predaj, vernostný program pre veľkoobchod nájdete tu.

Hodnota nákupov Zľava
500 €  2 % 
1 000 €  3 % 
1 500 €  3 % 
2 000 €  4 % 
2 500 €  5 % 

CTA-REGISTRACIA-1

 

4Expresné dodanie

Spolupracujeme s expresnými kuriérskými spoločnosťami, ktoré v štandardnom režime dodávajú objednaný tovar adresátovi do 24 hodín od vyskladnenia. Negarantujeme tieto dodacie podmienky v prípade neočakávaných a nepredvídateľných udalostí, ktoré ovplyvňujú fungovanie kuriérskych spoločností (počasie, pandémia, havária, vyššie moci a pod).

6Dlhoročná skúsenosť

Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti kaderníckého servisu sme preniesli aj do online priestoru, kde vám vieme poradiť vo všetkých oblastiach tohto odvetvia. Či je to poradenstvo pri zriaďovaní vášho salónu, alebo ohľadom starostlivosti o vlasy. Samostatnou zložkou je poradenstvo pre kaderníkov, ktorí pracujú s našimi značkami, pre ktorých sú nápomocní naši obchodní zástupcovia a školitelia.

3Kvalitný sortiment

Už od začiatku sa snažíme prinášať na trh iba produkty renomovaných výrobcov, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou, spoľahlivosťou, inováciou v technológiach  a samozrejme nadčasovosťou a predvídateľnosťou trhu. 

8Komplexné vybavenie

Veľkým bonusom nášho sortimentu je jeho komplexnosť, kde dokážeme zabezpečiť celý sortiment pre zariadenie, vybavenie ako aj prácu v salóne spojenú s ďalším rozvojom a vzdelávaním.

andopa-referencia-01