Kondicionér pre lámavé a vypadávajúce vlasy ASP - Age Prevent

od 18,37 € od 15,31 € bez DPH

Zvoľte variant

Kondicionér pre starnúce, krehké a namáhané vlasy.

andopa free popis

Detailné informácie

Variant: 250ml
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 25.6.2024
18,37 €
15,31 € bez DPH
Variant: 1000ml
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 25.6.2024
41,59 €
34,66 € bez DPH

Podrobný popis

Kondicionér na vlasy ASP Kitoko Age Prevent v sebe spája prírodnéliečivé výťažky bojujúce proti starnutiu vlasov, a zároveň pomáha vytvárať prostredie pre rast krásnych a zdravých vlasov. Je klinicky dokázané, že obsiahnuté výťažky z micro rias posilňujú krehké vlasy a pomáhajú im k zdravému rastu, pričom bránia vypadávaniu. Ďalšou stimulujúcou zložkou je nepochybne zelená káva s obsahom kofeínu, ktorá má priaznivý vplyv na pokožku hlavy. V kondicionéri tiež nájdeme špeciálnu formulu chrániacu farbu vlasov pred vyblednutím.

Špeciálna technológia elektrónových prijímačov je obohatená o antioxidanty a bojuje tak proti škodlivému UV žiareniu, čím chráni vlasy pred poškodením. Bambucké maslo zase pomáha k zvýšeniu hydratácie vlasov aj pokožky. Všetky tieto prírodné zložky bojujú proti poškodeniu vlasov a tento boj môže byť úspešný aj vďaka tomu, že zo zloženia boli vynechané škodliviny ako sulfáty, parabény, silikóny, vosky a minerálne soli.

Použitie kondicionéru ASP Kitoko Age Prevent je vhodné po každom umytí vlasov šampónom z rovnakého radu. Práve preto je veľmi obľúbeným prípravkom pre starostlivosť o vlasy v domácich podmienkach, ale rovnako spoľahlivo si splní svoje úlohy aj v profesionálnom vlasovom salóne.

Všetky výrobky obsahujú viac ako 90% prírodných výťažkov, neobsahujú žiadne sulfáty, parabeny, silikóny, vosky, minerálne oleje a chlorid sodný. všetky výrobky sú tiež bezsulfátové a bezparabenove.

Návod na použitie

1. Poriadne vysušíme vlasy - vlasy osušíme uterákom, nemusíme sušiť úplne do sucha.
2. Nanesieme kondicionér na vlasy - kondicionér poriadne vmasírujeme do vlasov a necháme pôsobiť 3 minúty.
3. Vlasy zmyjeme vodou - kondicionér poriadne zmyjeme vodou.

Kondicionér odporúčame používať vždy po použití šampónu. Po zmytí kondicionéru použite tónikum na lámavé vlasy Age Prevent.

Príčiny

Zdravé a bujné vlasy odrážajú to, ako vyzeráme a cítime sa, no bohužiaľ nie sú odolné voči vplyvu času. Nedávne štúdie ukázali, že rastúci počet žien v súčasnosti uvádza rednutie a vypadávanie vlasov ako hlavný problém, pričom mnohé z nich osobne trpeli týmito ochoreniami. Ako starneme, najmä po 30-tke, naše vlasy začínajú strácať svoju mladistvú krásu, silu a pružnosť, čo vedie k lámavým a krehkým vlasom bez lesku. Postupom času sa môže tiež viditeľne stenčiť v dôsledku poklesu počtu aktívnych folikulov, ktoré produkujú zdravý rast vlasov. Vlasová kutikula sa tiež môže opotrebovať a poškodiť, čím zostane vnútorná štruktúra zraniteľná a náchylná na ďalšie poškodenie. To môže mať za následok stratu základných živín a vlhkosti, čím vlasy zostávajú bezbranné proti voľným radikálom.

Ďalšie príčiny suchých vlasov bez života sú často spôsobené vonkajšími faktormi alebo dokonca vlastným pričinením: znížená tvorba mazu, znečistenie a poškodenie voľnými radikálmi, stres, strava s nedostatkom základných živín, hormonálna nerovnováha (tehotenstvo, menopauza, mužský a ženský vzor), používanie nevhodných produktov na vlasy, choroba a s ňou predpísané lieky.

Symptómy

Riedke a stenšujúce sa vlasy, lámavé vlasy, na dotyk drsné vlasy, strata pružnosti a pevnosti, vlasy citlivé na UV žiarenie.

Age-Prevent línia

Kitoko Age-Prevent spája výživné rastlinné výťažky s našou jedinečnou technológiou Electron Acceptor Technology. Jedná sa o nový systém vlasovej terapie, ktorý obnovuje rovnováhu, rehabilituje vlasovú pokožku a vytvára optimálne prostredie pre rast krásnych zdravých vlasov. 3-dielny systém obsahuje šampón, kondicionér a tonikum na pokožku hlavy, pričom každý z nich mieša výživné rastlinné zložky a výťažky s našou unikátnou technológiou Electron Acceptor Technology, ktorá pomáha bojovať proti známkam starnutia vlasov. 

Špeciálny výťažok z mikrorias, klinicky dokázané, že posilňuje a zahusťuje vlasy, pomáha podporovať zdravý rast vlasov a predchádza ich rednutiu a vypadávaniu. Môže predĺžiť prirodzenú rastovú fázu vlasov až o 10,5 %. Zelená káva, bohatá na kofeín, a kakao energizujú a stimulujú pokožku hlavy, aby pomohli zvýšiť krvný obeh. Technológia Electron Acceptor kombinuje silné antioxidanty v boji proti útokom voľných radikálov, čím pomáha predchádzať poškodeniu vlasov a pokožky hlavy. Karité a NMF vyživujú, hydratujú a chránia vlasy a vlasovú pokožku. Formulácia na ochranu farby.

Electron Acceptor Technology®

Electron Acceptor Technology® je konečná odpoveď. Táto jedinečná zmes antioxidantov (karité, zelený čaj, vitamíny A a E) sa špecificky zameriava na voľné radikály, „prijíma“ alebo spája „nespárované“ elektróny, čím zastavuje reťazovú reakciu ďalšieho rozpadu väzby. Táto jedinečná technológia ASP® zabraňuje poškodeniu štruktúry vlasov a chráni ich pred poškodením, čím pomáha maximalizovať ich prirodzené zdravie a krásu.

electron acceptor technology andopa sk

Vlastnosti línie Kitoko

  • Luxusná rada exkluzívnych produktov pre použitie v salónoch a na doma.
  • Liečivé produkty ktoré pomáhajú suchým, jemným a chemicky zničeným vlasom.
  • V línií sú obsiahnuté produkty pre problémy s pokožkou hlavy.
  • Profesionálne produkty ktoré nenájdete v žiadnom obchode.
  • Jedinečné zloženie antioxidantov, ktoré predchádzajú poškodeniu vlasov (chráni ich a maximalizuje zdravie).
  • Nízke pH zloženie zabezpečuje zdravú pokožku hlavy a nádherné zdravé vlasy.
  • Žiadny z produktov Kitoko neobsahuje sulfáty, silikóny, parabeny, vosky a minerálne oleje.
  • Línia Kitoko ponúka riešenie pre každého zákazníka a jeho špecifický problém.
  • Šetrné voči životnému prostrediu a vlasom.

Dodatočné parametre

Kategória: Kondicionéry proti vypadávaniu vlasov
Objem: 250ml, 1000ml
Problematika: Vypadávanie vlasov
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.