Kondicionér proti žltému/oranžovému tónu vo vlasoch ASP - Maintenance

od 21,41 € od 17,84 € bez DPH

Zvoľte variant

Kondicionér na vlasy proti žltým odleskom.

andopa free popis

Detailné informácie

Variant: 275ml
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 21.5.2024
21,41 €
17,84 € bez DPH
Variant: 1000ml
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 21.5.2024
38,18 €
31,82 € bez DPH

Podrobný popis

Blonďavé, sivé a vo všeobecnosti svetlé vlasy môžu často trpieť tvorbou žltých odleskov. Tomu môžete predchádzať starostlivosťou kvalitnými a overenými prípravkami na vlasy. Jedným z nich je nepochybne kondicionér ASP System Blonde, ktorý obnoví žiarivosť svetlých vlasov. Jemne napomáha k odstraňovaniu nečistôt, zatiaľčo fialové farbiace pigmenty korigujúce farbu neutralizujú žlté či oranžové tóny. Spolu so špeciálnymi katiónovými zložkami zabezpečia, že vlasy zostanú hydratované, jemné a žiarivo lesklé. Našťastie, kondicionér sa nestará len o ich dokonalý vzhľad, ale vlasy tiež zanecháva silné a pružné.

Na vlasy vplýva aj okolité prostredie, často však v negatívnom zmysle. Práve preto je kondicionér doplnený o UV filtre, ktoré pomáhajú vlasy a ich farbu chránia pred UV žiarením, ktoré vlasy oslabuje a zosvetľuje. Pre maximalizáciu výsledku odporúčame používať v kombinácii so šampónom a maskou z tohto radu.

Použitie kondicionéra je veľmi jednoduché, keď ho stačí naniesť na umyté vlasy, nechať asi 10 minút pôsobiť a následne dôkladne vypláchnuť. Pre pravidelnú starostlivosť ho preto odporúčame zakúpiť domov. S jeho použitím v kaderníckom salóne však takisto nič nepokazíte, práve naopak. Svojim klientkam poskytnete špičkovú starostlivosť.

Návod na použitie

1. Poriadne vysušíme vlasy  - vlasy osušíme uterákom, nemusíme sušiť úplne do sucha.
2. Nanesieme kondicionér na vlasy  - kondicionér poriadne vmasírujeme do vlasov a necháme pôsobiť 3 minúty.
3. Vlasy zmyjeme vodou  - kondicionér poriadne zmyjeme vodou.

Kondicionér odporúčame používať vždy po použití šampónu

Vlastnosti a výhody

  • Profesionálne presvetlenie, sťahovanie a tónovanie so starostlivosťou na doma.
  • Možnosť výberu, proti žltým alebo oranžovým tónom vo vlasoch.

Dodatočné parametre

Kategória: Kondicionéry proti žltým a oranžovým tónom vo vlasoch
Objem: 275ml, 1000ml
Problematika: Potlačenie žltých/oranžových tónov vo vlasoch
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.