Klasické nožnice na vlasy Cerena - Superieur

contact-form-0 discount-0
Značka: Cerena
65 € 54,17 € bez DPH

Zvoľte variant

Profesionálne nožnice Cerena.

Detailné informácie

Variant: 5,0"
Momentálne nedostupné
65 €
54,17 € bez DPH
Variant: 5,5"
Momentálne nedostupné
65 €
54,17 € bez DPH

Podrobný popis

Nožnice s klasickým dizajnom a kovanou nerezovou oceľou. Ideálne na všetky techniky strihu. Hladký povrch a dokonale vyváženie sú hlavnou výhodou výrobku. 

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické nožnice
Farba: Strieborná
Veľkosť nožníc: 5.5, 5.0
Krajina pôvodu: Nemecko
Poloha rukoväte: Klasická
Materiál: Kovaná nehrdzavejúca oceľ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Cerena

Cerena sa špecializuje na kaderníctvo a nožnice na vlasy už viac ako 50 rokov. Čepele najvyššej kvality a ergonomicky tvarované rukoväte zaisťujú maximálny komfort a vo výsledku ponúkajú mimoriadne dobré výsledky rezania s dokonalým pocitom pevného a presného rezu. Najmä v časoch globalizácie sa objavujú aj nové formy kvalitatívnych kritérií: lokálna produkcia, dodržiavanie západoeurópskych sociálnych štandardov, starostlivo vyberané suroviny a tradične pestované a inovatívne myslenie. Robí z vlasových nožníc Cerena to, čím sú.

Tradičný rodinný podnik CERENA GMBH dnes riadi Arne Kreitzberg. V roku 1999 prevzal firmu od svojho otca Fritza-Wernera Kreitzberga, ktorý viedol firmu srdcom a odbornou kompetenciou a postavil firmu na široké základy doma aj v zahraničí. Dnes Arne Kreitzberg pokračuje týmto spôsobom a vyváža vysokokvalitné nožnice na vlasy do viac ako 30 krajín. CERENA vždy zastávala najvyššie štandardy vo svojich produktoch. Tradičné pracovné postupy sa spájajú s modernou technológiou pri výrobe profesionálnych nožníc na vlasy v kvalite Solingen. Prvotriedna kvalita ocele a vyškolení zamestnanci charakterizujú našu výrobu, ktorá stále pozostáva z 80% ručnej práce. Naša výrazná kontrola kvality kontinuitu kvality a služieb.