Nožnice na kĺzavé strihy na vlasy Jaguar - CJ4 Plus 5"

contact-form-0 discount-0
Značka: Jaguar
183 € 152,50 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Nožnice na precízne strihy značky Jaguar.

Detailné informácie

Podrobný popis

V prípade, že potrebujete ideálne nožnice na prezícny strih, máme pre vás riešenie! Nožnice Jaguár – CJ4 PLUS sú skvelou alternatívou pre kĺzavé strihy. Disponujú množstvo špecifických vlastností, medzi ktoré patrí aj ich univerzálnosť. To znamená, že sú vhodné tak ako pre pravákov, aj pre ľavákov. Nožnice Jaguár - CJ4 PLUS sú vybavené aj lomeným krúžkom na palec, čo prináša do práce zvýšený komfort a efektivitu. Povrch týchto nožníc je leštený a oceľ je spracovaná prostredníctvom CNC a BLC technológie brúsenia. Rezné hrany sú polointregované a nožnice Jaguár – CJ4 PLUS obsahujú aj konvexnú čepeľ. 

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnice na kĺzavé strihy
Držanie nožníc: Pre pravákov, Pre ľavákov
Farba: Strieborná
Veľkosť nožníc: 5.0
Poloha rukoväte: Ofset
Materiál: Molybdénová oceľ
Povrch výrobku: Leštený povrch
Krajina pôvodu: Nemecko
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jaguar

V roku 1932 Kurt Schmidt založil spoločnosť Kurt Schmidt KG s oceľovým tovarom v „meste čepelí“ Solingen. Po vstupe jeho troch synov Franka, Hardyho a Kurta Schmidta Jr. do spoločnosti v roku 1967 sa pre kadernícke nožnice zaviedla značka JAGUAR, ktorá sa o niekoľko rokov neskôr ustálila aj ako názov spoločnosti. Názov JAGUAR znamená estetický vzhľad a dynamiku a presviedča svojou medzinárodnou využiteľnosťou. S novým názvom spoločnosti prevzal vedenie spoločnosti v roku 1974 jeho syn Hardy Schmidt.

V roku 1988 Frank a Kurt Schmidt predali svoje podiely v spoločnosti so sídlom v Solingene spoločnosti Zwilling J.A. Henckels. Aj po predaji pokračoval Hardy Schmidt v spoločnosti JAGUAR ako riadiaci partner. Od roku 2004 je Zwilling J.A. Henckels jediným vlastníkom spoločnosti. O tri roky neskôr Zwilling J.A. Henckels získal TONDEO, ďalšieho výrobcu nožníc z „mesta čepelí“, a koncom roka 2011 zlúčil výrobné závody týchto dvoch spoločností. Odtiaľ tvoria JAGUAR a TONDEO samostatnú divíziu skupiny Zwilling.

Spoločnosť JAGUAR sa vždy vyznačovala vysokou kvalitou svojich produktov a veľkým počtom patentov a práv priemyselného vlastníctva, vďaka čomu patrí medzi popredných svetových výrobcov. Produkty spoločnosti so sídlom v Solingene dnes používajú profesionáli vo viac ako 80 krajinách po celom svete. Okrem vysokokvalitného sortimentu kief, hrebeňov a elektrospotrebičov rozširujú hlavnú činnosť nožníc a nožov.