Nožnice na kĺzavé strihy na vlasy Cerena - Q

contact-form-0 discount-0
Značka: Cerena
199 € 165,83 € bez DPH

Zvoľte variant

Vysoko kvalitné nožnice na vlasy – ergonomický tvar s miernym posunutím polohy.

Detailné informácie

Variant: 5,5"
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do: 14.6.2024
199 €
165,83 € bez DPH
Variant: 6,0"
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do: 14.6.2024
199 €
165,83 € bez DPH

Podrobný popis

Vysoko kvalitné nožnice na vlasyCerena Q  sú vyvinuté na základe požiadaviek profesionálov v kaderníckych salónoch. Tí presne vedia, čo pre zaručene dokonalých výsledkov potrebujú a dôkazom je aj tento typ nožníc. Pre jednoduchú manipuláciu obsahujú nožnice na vlasy Cerena Q  gumennú zátku a kovaný háčik. To zaistí pohodlné držanie na prsty a okrem toho si môžete polohu posúvať na základe vašich potrieb. Obrovským benefitom je, že tieto nožnice si môžete zakúpiť až v troch veľkostiach, pričom sa odporúča vlastniť všetky. Nikdy predsa neviete, ktoré budete potrebovať a my vám len vieme zaistiť, že kúpu týchto nožníc neoľutujete.

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnice na kĺzavé strihy
Držanie nožníc: Pre pravákov
Farba: Čierna
Veľkosť nožníc: 5.5, 6.0
Poloha rukoväte: Ofset
Materiál: Kovaná nehrdzavejúca oceľ
Povrch výrobku: Leštený povrch
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Cerena

Cerena sa špecializuje na kaderníctvo a nožnice na vlasy už viac ako 50 rokov. Čepele najvyššej kvality a ergonomicky tvarované rukoväte zaisťujú maximálny komfort a vo výsledku ponúkajú mimoriadne dobré výsledky rezania s dokonalým pocitom pevného a presného rezu. Najmä v časoch globalizácie sa objavujú aj nové formy kvalitatívnych kritérií: lokálna produkcia, dodržiavanie západoeurópskych sociálnych štandardov, starostlivo vyberané suroviny a tradične pestované a inovatívne myslenie. Robí z vlasových nožníc Cerena to, čím sú.

Tradičný rodinný podnik CERENA GMBH dnes riadi Arne Kreitzberg. V roku 1999 prevzal firmu od svojho otca Fritza-Wernera Kreitzberga, ktorý viedol firmu srdcom a odbornou kompetenciou a postavil firmu na široké základy doma aj v zahraničí. Dnes Arne Kreitzberg pokračuje týmto spôsobom a vyváža vysokokvalitné nožnice na vlasy do viac ako 30 krajín. CERENA vždy zastávala najvyššie štandardy vo svojich produktoch. Tradičné pracovné postupy sa spájajú s modernou technológiou pri výrobe profesionálnych nožníc na vlasy v kvalite Solingen. Prvotriedna kvalita ocele a vyškolení zamestnanci charakterizujú našu výrobu, ktorá stále pozostáva z 80% ručnej práce. Naša výrazná kontrola kvality kontinuitu kvality a služieb.