Nožnice na kĺzavé strihy na vlasy Cerena - Rosé

contact-form-0 discount-0
Značka: Cerena
109 € 90,83 € bez DPH

Zvoľte variant

Kadernícke slicovacie nožnice určené pre kĺzavý strih.

Detailné informácie

Variant: 5,5"
Momentálne nedostupné
109 €
90,83 € bez DPH
Variant: 6,0"
Momentálne nedostupné
109 €
90,83 € bez DPH

Podrobný popis

Množstvo profesionálov v kaderníckych salónoch sú práve ženy. Tie si svoju prácu vedia oživiť prostredím, v ktorom pracujú ale tiež aj produktmi, ktorými zaručujú svojim zákazníkom okúzľujúce výsledky. Jedným z týchto produktov alebo inak povedané nástrojov sú nožnice Cerena – ROSE, ktoré sú určené na kĺzavé strihy. Prečo sú obľúbené najmä medzi ženským pohlavím? Ich povrch je v obľúbenej farbe ružového zlata, čo zaistí vytvorenie tej najpríjemnejšej atmosféry nielen pre pracovníkov, ale aj zákazníkov. Skrutkové spojenie je v tomto prípade nožníc ploché a veľkosť je dvojaká. Ich kúpa sa tak jednoznačne oplatí.

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnice na kĺzavé strihy
Držanie nožníc: Pre pravákov
Farba: Ružovo - Zlatá
Veľkosť nožníc: 5.5, 6.0
Poloha rukoväte: Ofset
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Povrch výrobku: Leštený povrch
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Cerena

Cerena sa špecializuje na kaderníctvo a nožnice na vlasy už viac ako 50 rokov. Čepele najvyššej kvality a ergonomicky tvarované rukoväte zaisťujú maximálny komfort a vo výsledku ponúkajú mimoriadne dobré výsledky rezania s dokonalým pocitom pevného a presného rezu. Najmä v časoch globalizácie sa objavujú aj nové formy kvalitatívnych kritérií: lokálna produkcia, dodržiavanie západoeurópskych sociálnych štandardov, starostlivo vyberané suroviny a tradične pestované a inovatívne myslenie. Robí z vlasových nožníc Cerena to, čím sú.

Tradičný rodinný podnik CERENA GMBH dnes riadi Arne Kreitzberg. V roku 1999 prevzal firmu od svojho otca Fritza-Wernera Kreitzberga, ktorý viedol firmu srdcom a odbornou kompetenciou a postavil firmu na široké základy doma aj v zahraničí. Dnes Arne Kreitzberg pokračuje týmto spôsobom a vyváža vysokokvalitné nožnice na vlasy do viac ako 30 krajín. CERENA vždy zastávala najvyššie štandardy vo svojich produktoch. Tradičné pracovné postupy sa spájajú s modernou technológiou pri výrobe profesionálnych nožníc na vlasy v kvalite Solingen. Prvotriedna kvalita ocele a vyškolení zamestnanci charakterizujú našu výrobu, ktorá stále pozostáva z 80% ručnej práce. Naša výrazná kontrola kvality kontinuitu kvality a služieb.