Profesionálne nožnice na vlasy Jaguar - XENOX GL 5,5"

contact-form-0 discount-0
Značka: Jaguar
390 € 325 € bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Mierne zakrivené čepele pre neopísateľne hladký pocit pri strihaní. Dodatočne zahnuté krúžky na prstoch zaisťujú optimálne ergonomické umiestnenie prstov. Offsetový dizajn pre ergonomickú polohu rukoväte a uvoľnenú prácu. Šikmý krúžok na palec pre veľmi uvoľnenú pracovnú polohu bez otlakov.

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnice na kĺzavé strihy
Držanie nožníc: Pre pravákov
Farba: Strieborná
Hmotnosť: 47g
Povrch výrobku: Leštený povrch
Skrútkovanie: Smart Spin
Krajina pôvodu: Nemecko
Poloha rukoväte: Offset
Materiál: Vanádová oceľ
Doplnky: Šikmý krúžok na palec, oporná plocha pre prsty
Čepeľ: Polointegrované rezné hrany, polokonvexná čepeľ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jaguar

V roku 1932 Kurt Schmidt založil spoločnosť Kurt Schmidt KG s oceľovým tovarom v „meste čepelí“ Solingen. Po vstupe jeho troch synov Franka, Hardyho a Kurta Schmidta Jr. do spoločnosti v roku 1967 sa pre kadernícke nožnice zaviedla značka JAGUAR, ktorá sa o niekoľko rokov neskôr ustálila aj ako názov spoločnosti. Názov JAGUAR znamená estetický vzhľad a dynamiku a presviedča svojou medzinárodnou využiteľnosťou. S novým názvom spoločnosti prevzal vedenie spoločnosti v roku 1974 jeho syn Hardy Schmidt.

V roku 1988 Frank a Kurt Schmidt predali svoje podiely v spoločnosti so sídlom v Solingene spoločnosti Zwilling J.A. Henckels. Aj po predaji pokračoval Hardy Schmidt v spoločnosti JAGUAR ako riadiaci partner. Od roku 2004 je Zwilling J.A. Henckels jediným vlastníkom spoločnosti. O tri roky neskôr Zwilling J.A. Henckels získal TONDEO, ďalšieho výrobcu nožníc z „mesta čepelí“, a koncom roka 2011 zlúčil výrobné závody týchto dvoch spoločností. Odtiaľ tvoria JAGUAR a TONDEO samostatnú divíziu skupiny Zwilling.

Spoločnosť JAGUAR sa vždy vyznačovala vysokou kvalitou svojich produktov a veľkým počtom patentov a práv priemyselného vlastníctva, vďaka čomu patrí medzi popredných svetových výrobcov. Produkty spoločnosti so sídlom v Solingene dnes používajú profesionáli vo viac ako 80 krajinách po celom svete. Okrem vysokokvalitného sortimentu kief, hrebeňov a elektrospotrebičov rozširujú hlavnú činnosť nožníc a nožov.