Nožnice na vlasy Olivia Garden - Power Cut Matt EUR628

contact-form-0 discount-0
Značka: Olivia Garden
79 € 65,83 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.2.2024

Efilačné nožnice Olivia Garden SilkCut Pro Matt Black - 6,35"

Detailné informácie

Podrobný popis

Kadernícke efilačné nožnice Olivia Garden Matt Black s ostrými čepeľami z najkvalitnejšej ocele pre dlhšiu životnosť.  Ergonomicky tvarovaná rukoväť umožňuje ľahšie držanie nožníc. Hmotnosť nožníc je vyvážená pre  uvoľnenie napätia v rukách. Balenie obsahuje obal na nožnice a odnímateľné gumové krúžky.

Vlastnosti

  • Vyrobené z japonskej ocele.
  • Ostré čepele.
  • Ergonomicky tvarovaná rukoväť.
  • Vyvážená hmotnosť.
  • Vylepšená technológia regulovateľného skrutky.

Dĺžka ostria: 6,35 "
Dĺžka nožníc v najkratšom bode: 15,5 cm
Dĺžka nožníc v najdlhšom bode: 17 cm
Počet zubov: 35

Dodatočné parametre

Kategória: Efilačné nožnice
Držanie nožníc: Pre pravákov
Farba: Čierna
Veľkosť nožníc: 6.35
Poloha rukoväte: Klasická
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Povrch výrobku: Leštený povrch
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“