Set - 2x nožnice Cerena Cobra + britva na holenie

contact-form-0 discount-0
Značka: Cerena
105 € 87,50 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
13.12.2023

2x nožnice Cerena Cobra + britva na holenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedinečný set Cerena Cobra obsahuje v balení 2 – krát nožnice Cerena Cobra, malé jednonožnicové puzdro a holiacu britvu, ktorá má čierne plastové telo. Toto unikátne balenie je mimoriadne obľúbené u profesionálov, akými sú kaderníci, a to po celom svete. Ide o jednoduchý a zároveň vysoko praktický set, ktorý sa zíde v každom kaderníckom salóne. Zaujímavosťou je, že set Cerena Cobra je vhodný aj pre ľavákov a taktiež prináša aj množstvo iných výhod. Set je vyrobený z kovanej nehrdzavejúcej ocele a obsahuje matnú povrchovú úpravu. Okrem toho, že Cerena Cobra je elegantným doplnkom každého kaderníka, ide tiež o vysoko praktického pomocníka.

Dodatočné parametre

Kategória: Sady nožníc
Držanie nožníc: Pre pravákov, Pre ľavákov
Farba: Čierna, Strieborná
Veľkosť nožníc: 5.5, 0
Poloha rukoväte: Ofset
Materiál: Kovaná nehrdzavejúca oceľ
Povrch výrobku: Matná povrchová úprava
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Cerena

Cerena sa špecializuje na kaderníctvo a nožnice na vlasy už viac ako 50 rokov. Čepele najvyššej kvality a ergonomicky tvarované rukoväte zaisťujú maximálny komfort a vo výsledku ponúkajú mimoriadne dobré výsledky rezania s dokonalým pocitom pevného a presného rezu. Najmä v časoch globalizácie sa objavujú aj nové formy kvalitatívnych kritérií: lokálna produkcia, dodržiavanie západoeurópskych sociálnych štandardov, starostlivo vyberané suroviny a tradične pestované a inovatívne myslenie. Robí z vlasových nožníc Cerena to, čím sú.

Tradičný rodinný podnik CERENA GMBH dnes riadi Arne Kreitzberg. V roku 1999 prevzal firmu od svojho otca Fritza-Wernera Kreitzberga, ktorý viedol firmu srdcom a odbornou kompetenciou a postavil firmu na široké základy doma aj v zahraničí. Dnes Arne Kreitzberg pokračuje týmto spôsobom a vyváža vysokokvalitné nožnice na vlasy do viac ako 30 krajín. CERENA vždy zastávala najvyššie štandardy vo svojich produktoch. Tradičné pracovné postupy sa spájajú s modernou technológiou pri výrobe profesionálnych nožníc na vlasy v kvalite Solingen. Prvotriedna kvalita ocele a vyškolení zamestnanci charakterizujú našu výrobu, ktorá stále pozostáva z 80% ručnej práce. Naša výrazná kontrola kvality kontinuitu kvality a služieb.