Klasické nožnice na vlasy Cerena - Blatt Barber 8,0"

contact-form-0 discount-0
Značka: Cerena
216 € 180 € bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Skvelá alternatívá pre dlhé strihy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Klasické nožnice na vlasy Cerena – BLATT BARBER sú skvelou alternatívou pre dlhé strihy. Tie, okrem iného zefektívňujú chod práce, čo je obrovskou výhodou. Klasické nožnice na vlasyCerena – BLATT BARBER sú vhodné pre pravákov a je ich možné zakúpiť v jednej veľkosti. Pri práci zaručujú maximálny komfort a efektivitu. Vďaka použitiu týchto nožníc sú strihy viac precízne, čo množstvo kaderníckych salónov ocení. Nožnice na vlasy Cerena – BLATT BARBER u nás dostanete za bezkonkurenčné ceny, tak neváhajte a zakúpte si ich do vášho salónu aj vy. Svoj výber jednoznačne neoľutujete a nožnice – BLATT BARBER sú ideálnym pomocníkom pre každého kaderníka.

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické nožnice
Držanie nožníc: Pre pravákov
Farba: Strieborná
Veľkosť nožníc: 8.0
Poloha rukoväte: Klasická
Materiál: Kovaná nehrdzavejúca oceľ
Povrch výrobku: Matná povrchová úprava
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Cerena

Cerena sa špecializuje na kaderníctvo a nožnice na vlasy už viac ako 50 rokov. Čepele najvyššej kvality a ergonomicky tvarované rukoväte zaisťujú maximálny komfort a vo výsledku ponúkajú mimoriadne dobré výsledky rezania s dokonalým pocitom pevného a presného rezu. Najmä v časoch globalizácie sa objavujú aj nové formy kvalitatívnych kritérií: lokálna produkcia, dodržiavanie západoeurópskych sociálnych štandardov, starostlivo vyberané suroviny a tradične pestované a inovatívne myslenie. Robí z vlasových nožníc Cerena to, čím sú.

Tradičný rodinný podnik CERENA GMBH dnes riadi Arne Kreitzberg. V roku 1999 prevzal firmu od svojho otca Fritza-Wernera Kreitzberga, ktorý viedol firmu srdcom a odbornou kompetenciou a postavil firmu na široké základy doma aj v zahraničí. Dnes Arne Kreitzberg pokračuje týmto spôsobom a vyváža vysokokvalitné nožnice na vlasy do viac ako 30 krajín. CERENA vždy zastávala najvyššie štandardy vo svojich produktoch. Tradičné pracovné postupy sa spájajú s modernou technológiou pri výrobe profesionálnych nožníc na vlasy v kvalite Solingen. Prvotriedna kvalita ocele a vyškolení zamestnanci charakterizujú našu výrobu, ktorá stále pozostáva z 80% ručnej práce. Naša výrazná kontrola kvality kontinuitu kvality a služieb.