Klasické nožnice na vlasy Cerena - Sahara

contact-form-0 discount-0
Značka: Cerena
59 € 49,17 € bez DPH

Zvoľte variant

Profesionálne kadernícke nožničky na vlasy s mikrozúbkami špičkovej kvality – určené najmä pre pánske kaderníctva.

Detailné informácie

Variant: 5,5"
Momentálne nedostupné
59 €
49,17 € bez DPH
Variant: 6,0"
Momentálne nedostupné
59 €
49,17 € bez DPH
Variant: 6,5"
Momentálne nedostupné
59 €
49,17 € bez DPH
Variant: 7,0"
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do: 28.5.2024
59 €
49,17 € bez DPH

Podrobný popis

V prípade, že túžite vo svojom kaderníckom salóne po dokonalom produkte, máme pre vás riešenie ! Klasické nožnice na vlasy Cerena – SAHARA sú skvelou alternatívou, predovšetkým pre pánske kaderníctva. Tento typ nožníc sa považuje za vysoko profesionálne. Okrem iného, klasické nožnice na vlasy Cerena- SAHARA sú vybavené mikrozúbkami špičkovej kvality. Prinášajú množstvo výhod ako napríklad to, že sú univerzálne. To znamená, že sú vhodné tak akopre pravákov, tak ajpre ľavákov. Nožnice tohto typu sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické nožnice
Držanie nožníc: Pre pravákov, Pre ľavákov
Farba: Strieborná
Veľkosť nožníc: 6.0, 6.5, 7.0
Poloha rukoväte: Klasická
Materiál: Kovaná nehrdzavejúca oceľ
Povrch výrobku: Saténový povrch
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Cerena

Cerena sa špecializuje na kaderníctvo a nožnice na vlasy už viac ako 50 rokov. Čepele najvyššej kvality a ergonomicky tvarované rukoväte zaisťujú maximálny komfort a vo výsledku ponúkajú mimoriadne dobré výsledky rezania s dokonalým pocitom pevného a presného rezu. Najmä v časoch globalizácie sa objavujú aj nové formy kvalitatívnych kritérií: lokálna produkcia, dodržiavanie západoeurópskych sociálnych štandardov, starostlivo vyberané suroviny a tradične pestované a inovatívne myslenie. Robí z vlasových nožníc Cerena to, čím sú.

Tradičný rodinný podnik CERENA GMBH dnes riadi Arne Kreitzberg. V roku 1999 prevzal firmu od svojho otca Fritza-Wernera Kreitzberga, ktorý viedol firmu srdcom a odbornou kompetenciou a postavil firmu na široké základy doma aj v zahraničí. Dnes Arne Kreitzberg pokračuje týmto spôsobom a vyváža vysokokvalitné nožnice na vlasy do viac ako 30 krajín. CERENA vždy zastávala najvyššie štandardy vo svojich produktoch. Tradičné pracovné postupy sa spájajú s modernou technológiou pri výrobe profesionálnych nožníc na vlasy v kvalite Solingen. Prvotriedna kvalita ocele a vyškolení zamestnanci charakterizujú našu výrobu, ktorá stále pozostáva z 80% ručnej práce. Naša výrazná kontrola kvality kontinuitu kvality a služieb.