Profesionálne nožnice na vlasy Jaguar - CJ3 SL 5,5"

contact-form-0 discount-0
Značka: Jaguar
210 € 175 € bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Kadernícke nožnice sú ideálne na dokonalé kĺzavé strihy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kadernícke nožnice sú ideálne na dokonalé kĺzavé strihy. Vyberte si veľkosť, ktorá vám vyhovuje. Chcete urobiť tupý strih, klasický strih, bodový strih, preriedenie, kontúrovanie alebo zastrihnutie brady? Tieto nožnice dokážu všetko! Kadernícke nožnice sú vhodné pre všetky strihacie techniky. Trvalá ostrosť je kľúčovou vlastnosťou týchto kaderníckych nožníc zo Silver Line. 

Čepeľ a hrana

Mierne konvexná čepeľ s čiastočne integrovanou reznou hranou má ostrý uhol rezu, ktorý prepožičiava vynikajúcu ostrosť. Vďaka dutému brúseniu má CJ3 ideálne vlastnosti na kĺzavé strihy.

Oceľ a povrch

Na výrobu kaderníckych nožníc CJ4 Plus používame kovanú špeciálnu oceľ, ktorá je základným predpokladom veľmi dlhotrvajúcej ostrosti. Špeciálna metóda vytvrdzovania ľadom použitá na výrobu čepele Friodur® robí čepeľ tvrdšou a oceľ je v dôsledku toho extrémne odolná. To znamená, že ostrosť môže trvať extrémne dlho. Ručne leštený lesklý povrch produktu dodáva týmto kaderníckym nožniciam sofistikovaný a kvalitný dizajn.

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnice na kĺzavé strihy
Držanie nožníc: Pre pravákov
Farba: Strieborná
Povrch výrobku: Leštený povrch
Skrútkovanie: Smart Spin
Krajina pôvodu: Nemecko
Poloha rukoväte: Žeriavová
Materiál: Molybdénová oceľ
Doplnky: Plocha na podporu prstov, odnímateľná opierka prstov
Čepeľ: Polointegrované rezné hrany, polokonvexná čepeľ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jaguar

V roku 1932 Kurt Schmidt založil spoločnosť Kurt Schmidt KG s oceľovým tovarom v „meste čepelí“ Solingen. Po vstupe jeho troch synov Franka, Hardyho a Kurta Schmidta Jr. do spoločnosti v roku 1967 sa pre kadernícke nožnice zaviedla značka JAGUAR, ktorá sa o niekoľko rokov neskôr ustálila aj ako názov spoločnosti. Názov JAGUAR znamená estetický vzhľad a dynamiku a presviedča svojou medzinárodnou využiteľnosťou. S novým názvom spoločnosti prevzal vedenie spoločnosti v roku 1974 jeho syn Hardy Schmidt.

V roku 1988 Frank a Kurt Schmidt predali svoje podiely v spoločnosti so sídlom v Solingene spoločnosti Zwilling J.A. Henckels. Aj po predaji pokračoval Hardy Schmidt v spoločnosti JAGUAR ako riadiaci partner. Od roku 2004 je Zwilling J.A. Henckels jediným vlastníkom spoločnosti. O tri roky neskôr Zwilling J.A. Henckels získal TONDEO, ďalšieho výrobcu nožníc z „mesta čepelí“, a koncom roka 2011 zlúčil výrobné závody týchto dvoch spoločností. Odtiaľ tvoria JAGUAR a TONDEO samostatnú divíziu skupiny Zwilling.

Spoločnosť JAGUAR sa vždy vyznačovala vysokou kvalitou svojich produktov a veľkým počtom patentov a práv priemyselného vlastníctva, vďaka čomu patrí medzi popredných svetových výrobcov. Produkty spoločnosti so sídlom v Solingene dnes používajú profesionáli vo viac ako 80 krajinách po celom svete. Okrem vysokokvalitného sortimentu kief, hrebeňov a elektrospotrebičov rozširujú hlavnú činnosť nožníc a nožov.