Efilačné nožnice na vlasy Cerena - Go 5,75"

contact-form-0 discount-0
Značka: Cerena
99 € 82,50 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Cerena Goofsetové efilačné nožnice v ergonomickom a elegantnom štýle.

Detailné informácie

Podrobný popis

Efilačné nožnice na vlasy Cerena – GO sú vyrobené v ergonomickom štýle. Majú leštený povrch, ktorý je mimoriadne elegantný a spríjemní atmosféru nejedného kaderníckeho salónu. Tento typ nožníc je vyrobený z kovanej nehrdzavejúcej ocele, pričom sa tento materiál považuje za vysoko kvalitný. Efilačné nožnice sa vo všeobecnosti používajú na rôzne typy strihov. Vďaka ich vlastnostiam je možné vytvoriť dokonalé účesy, a tak budú zákazníci z vášho salónu odchádzať s úsmevom na tvári. No čo je viac, efilačné nožnice na vlasy Cerena – GO môžete z našej ponuky zakúpiť za skutočne výhodnú cenu, čo sa jednoznačne oplatí!

Dodatočné parametre

Kategória: Efilačné nožnice
Držanie nožníc: Pre pravákov
Farba: Strieborná
Veľkosť nožníc: 5.75
Poloha rukoväte: Ofset
Materiál: Kovaná nehrdzavejúca oceľ
Povrch výrobku: Leštený povrch
Krajina pôvodu: Nemecko
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Cerena

Cerena sa špecializuje na kaderníctvo a nožnice na vlasy už viac ako 50 rokov. Čepele najvyššej kvality a ergonomicky tvarované rukoväte zaisťujú maximálny komfort a vo výsledku ponúkajú mimoriadne dobré výsledky rezania s dokonalým pocitom pevného a presného rezu. Najmä v časoch globalizácie sa objavujú aj nové formy kvalitatívnych kritérií: lokálna produkcia, dodržiavanie západoeurópskych sociálnych štandardov, starostlivo vyberané suroviny a tradične pestované a inovatívne myslenie. Robí z vlasových nožníc Cerena to, čím sú.

Tradičný rodinný podnik CERENA GMBH dnes riadi Arne Kreitzberg. V roku 1999 prevzal firmu od svojho otca Fritza-Wernera Kreitzberga, ktorý viedol firmu srdcom a odbornou kompetenciou a postavil firmu na široké základy doma aj v zahraničí. Dnes Arne Kreitzberg pokračuje týmto spôsobom a vyváža vysokokvalitné nožnice na vlasy do viac ako 30 krajín. CERENA vždy zastávala najvyššie štandardy vo svojich produktoch. Tradičné pracovné postupy sa spájajú s modernou technológiou pri výrobe profesionálnych nožníc na vlasy v kvalite Solingen. Prvotriedna kvalita ocele a vyškolení zamestnanci charakterizujú našu výrobu, ktorá stále pozostáva z 80% ručnej práce. Naša výrazná kontrola kvality kontinuitu kvality a služieb.