Efilačné nožnice na vlasy Cerena - Cobra 5,75"

contact-form-0 discount-0
Značka: Cerena
56,40 € 47 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Klasické ručne vyrábané efilačné nožnice s matným elegantným povrchom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Klasické efilačné nožnice sú, takpovediac, nevyhnutnosťou každého profesionálneho kaderníka. V našej ponuke nájdete aj klasické efilačné nožnice na vlasy CerenaCOBRA. Sú vybavené množstvom praktických funkcií a zároveň spĺňajú aj estetickú funkciu. Ich povrch je matný, čo zabezpečí ich elegantný vzhľad. Klasické efilačné nožnice na vlasy CerenaCOBRAručne vyrábané a zabezpečujú vysokú efektivitu práce vo všetkých kaderníckych salónoch. Vyrobené sú z kovanej nehrdzavejúcej ocele, čo zabezpečí celému produktu vysokú odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Neváhajte a vyberte si z našej ponuky aj vy!

Dodatočné parametre

Kategória: Efilačné nožnice
Držanie nožníc: Pre pravákov
Farba: Strieborná
Veľkosť nožníc: 5.75
Poloha rukoväte: Klasická
Materiál: Kovaná nehrdzavejúca oceľ
Povrch výrobku: Matná povrchová úprava
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Cerena

Cerena sa špecializuje na kaderníctvo a nožnice na vlasy už viac ako 50 rokov. Čepele najvyššej kvality a ergonomicky tvarované rukoväte zaisťujú maximálny komfort a vo výsledku ponúkajú mimoriadne dobré výsledky rezania s dokonalým pocitom pevného a presného rezu. Najmä v časoch globalizácie sa objavujú aj nové formy kvalitatívnych kritérií: lokálna produkcia, dodržiavanie západoeurópskych sociálnych štandardov, starostlivo vyberané suroviny a tradične pestované a inovatívne myslenie. Robí z vlasových nožníc Cerena to, čím sú.

Tradičný rodinný podnik CERENA GMBH dnes riadi Arne Kreitzberg. V roku 1999 prevzal firmu od svojho otca Fritza-Wernera Kreitzberga, ktorý viedol firmu srdcom a odbornou kompetenciou a postavil firmu na široké základy doma aj v zahraničí. Dnes Arne Kreitzberg pokračuje týmto spôsobom a vyváža vysokokvalitné nožnice na vlasy do viac ako 30 krajín. CERENA vždy zastávala najvyššie štandardy vo svojich produktoch. Tradičné pracovné postupy sa spájajú s modernou technológiou pri výrobe profesionálnych nožníc na vlasy v kvalite Solingen. Prvotriedna kvalita ocele a vyškolení zamestnanci charakterizujú našu výrobu, ktorá stále pozostáva z 80% ručnej práce. Naša výrazná kontrola kvality kontinuitu kvality a služieb.