Nožnice na kĺzavé a klasické strihy na vlasy Cerena - 2Cut

contact-form-0 discount-0
Značka: Cerena
od 129 € od 107,50 € bez DPH

Zvoľte variant

Ergonomicky tvarované nožnice – pre kĺzavé strihy.

Detailné informácie

Variant: 5,0"
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 18.6.2024
129 €
107,50 € bez DPH
Variant: 5,5"
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 18.6.2024
154,80 €
129 € bez DPH
Variant: 6,0"
Momentálne nedostupné
129 €
107,50 € bez DPH
Variant: 6,5"
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do: 18.6.2024
129 €
107,50 € bez DPH

Podrobný popis

Nožnice na vlasy Cerena – 2CUT sú určené, predovšetkým pre kĺzavé strihy. Ide o obľúbený produkt mnohých kaderníkov, ktorí sa so strihaním vlasov stretávajú každý deň. Oni vedia najlepšie posúdiť, ktoré nožnice sú skutočne kvalitné a nožnice na vlasy Cerena sú jednými z nich. Výhodou je, že tento typ nožníc je ergonomicky tvarovaný a vďaka tomu sa nimi jednoducho manipuluje. To vytvorí na zákazníkovi precízny strih a prinesie to celému kaderníckemu salónu množstvo úspechov. Nožnice na vlasy Cerena – 2CUT majú leštený povrch a sú vyrobené z nehrdzavejúcej chrómovej ocele. Vo všeobecnosti sú vhodné pre pravákov, pričom obsahujú aj plochu na podporu prstov.

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnice na kĺzavé strihy
Držanie nožníc: Pre pravákov
Farba: Strieborná
Veľkosť nožníc: 5.5, 6.0, 5.0, 6.5
Poloha rukoväte: Ofset
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Povrch výrobku: Leštený povrch
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Cerena

Cerena sa špecializuje na kaderníctvo a nožnice na vlasy už viac ako 50 rokov. Čepele najvyššej kvality a ergonomicky tvarované rukoväte zaisťujú maximálny komfort a vo výsledku ponúkajú mimoriadne dobré výsledky rezania s dokonalým pocitom pevného a presného rezu. Najmä v časoch globalizácie sa objavujú aj nové formy kvalitatívnych kritérií: lokálna produkcia, dodržiavanie západoeurópskych sociálnych štandardov, starostlivo vyberané suroviny a tradične pestované a inovatívne myslenie. Robí z vlasových nožníc Cerena to, čím sú.

Tradičný rodinný podnik CERENA GMBH dnes riadi Arne Kreitzberg. V roku 1999 prevzal firmu od svojho otca Fritza-Wernera Kreitzberga, ktorý viedol firmu srdcom a odbornou kompetenciou a postavil firmu na široké základy doma aj v zahraničí. Dnes Arne Kreitzberg pokračuje týmto spôsobom a vyváža vysokokvalitné nožnice na vlasy do viac ako 30 krajín. CERENA vždy zastávala najvyššie štandardy vo svojich produktoch. Tradičné pracovné postupy sa spájajú s modernou technológiou pri výrobe profesionálnych nožníc na vlasy v kvalite Solingen. Prvotriedna kvalita ocele a vyškolení zamestnanci charakterizujú našu výrobu, ktorá stále pozostáva z 80% ručnej práce. Naša výrazná kontrola kvality kontinuitu kvality a služieb.