Nožnice na kĺzavé strihy na vlasy Jaguar - Diamond E 5,5"

contact-form-0 discount-0
Značka: Jaguar
330 € 275 € bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
27.2.2024

Nožnice na kĺzavé strihy značky Jaguar.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nožnice na kĺzavé strihy Jaguár DIAMOND E sú určené pre plne integrované strihanie. Vybavené sú maximálnou ostrosťou a taktiež obsahujú perfektné vlastnosti rezu. To je obrovskou výhodou a kaderníci tento typ nožníc doslova zbožňujú. Nožnice Jaguár DIAMOND E sú vyrobené z vanádovej ocele a majú striebornú farbu, ktorá vyzerá maximálne elegantne. Tieto nožnice si máte možnosť zakúpiť až v troch veľkostiach, čo je obrovskou výhodou. Nožnice Jaguár DIAMOND E disponujú lomeným krúžkom na palec,plochou pre ich podporu, a tiež odnímateľnou opierkou na prsty. To všetko zaručuje pri práci dokonalý komfort.

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnice na kĺzavé strihy
Držanie nožníc: Pre pravákov
Farba: Strieborná
Veľkosť nožníc: 5.5, 0
Poloha rukoväte: Ofset
Materiál: Vanádová oceľ
Povrch výrobku: Leštený povrch
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jaguar

V roku 1932 Kurt Schmidt založil spoločnosť Kurt Schmidt KG s oceľovým tovarom v „meste čepelí“ Solingen. Po vstupe jeho troch synov Franka, Hardyho a Kurta Schmidta Jr. do spoločnosti v roku 1967 sa pre kadernícke nožnice zaviedla značka JAGUAR, ktorá sa o niekoľko rokov neskôr ustálila aj ako názov spoločnosti. Názov JAGUAR znamená estetický vzhľad a dynamiku a presviedča svojou medzinárodnou využiteľnosťou. S novým názvom spoločnosti prevzal vedenie spoločnosti v roku 1974 jeho syn Hardy Schmidt.

V roku 1988 Frank a Kurt Schmidt predali svoje podiely v spoločnosti so sídlom v Solingene spoločnosti Zwilling J.A. Henckels. Aj po predaji pokračoval Hardy Schmidt v spoločnosti JAGUAR ako riadiaci partner. Od roku 2004 je Zwilling J.A. Henckels jediným vlastníkom spoločnosti. O tri roky neskôr Zwilling J.A. Henckels získal TONDEO, ďalšieho výrobcu nožníc z „mesta čepelí“, a koncom roka 2011 zlúčil výrobné závody týchto dvoch spoločností. Odtiaľ tvoria JAGUAR a TONDEO samostatnú divíziu skupiny Zwilling.

Spoločnosť JAGUAR sa vždy vyznačovala vysokou kvalitou svojich produktov a veľkým počtom patentov a práv priemyselného vlastníctva, vďaka čomu patrí medzi popredných svetových výrobcov. Produkty spoločnosti so sídlom v Solingene dnes používajú profesionáli vo viac ako 80 krajinách po celom svete. Okrem vysokokvalitného sortimentu kief, hrebeňov a elektrospotrebičov rozširujú hlavnú činnosť nožníc a nožov.