Profesionálne nožnice na vlasy Jaguar - HERON GL 5,5"

contact-form-0 discount-0
Značka: Jaguar
330 € 275 € bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
21.5.2024

heron uchváti používateľov svojimi dokonalými vlastnosťami pri strihaní.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tieto nožnice z radu Jaguar Gold Line sú úchvatne krásne, ale to nie je všetko – ponúkajú tiež ultra ostré rezné hrany s mimoriadne hladkým strihom pre silný, ale jemný pohyb po vlasoch. Čepeľ nožníc poskytuje vysokú stabilitu, zatiaľ čo plne integrované rezné hrany zaručujú maximálnu ostrosť.

Heron uchváti používateľov svojimi dokonalými vlastnosťami pri strihaní, ktoré umožňujú dynamickú prácu plnú citu. Plochá spodná strana umožňuje užívateľovi pracovať v blízkosti pokožky. Tieto nožnice ponúkajú maximálnu ergonómiu; konštrukcia sa spája s mimoriadne pohodlnou opierkou prstov a ergonomicky tvarovaným kovaným hákom na prsty, aby sa zabezpečila veľmi uvoľnená pracovná poloha.

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnice na kĺzavé strihy
Držanie nožníc: Pre pravákov
Farba: Strieborná
Hmotnosť: 43g
Povrch výrobku: Leštený povrch
Skrútkovanie: Smart Spin
Krajina pôvodu: Nemecko
Poloha rukoväte: Žeriavová
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Doplnky: Šikmý krúžok na palec, oporná plocha pre prsty, odnímateľná opierka prstov
Čepeľ: Polointegrované rezné hrany, polokonvexná čepeľ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jaguar

V roku 1932 Kurt Schmidt založil spoločnosť Kurt Schmidt KG s oceľovým tovarom v „meste čepelí“ Solingen. Po vstupe jeho troch synov Franka, Hardyho a Kurta Schmidta Jr. do spoločnosti v roku 1967 sa pre kadernícke nožnice zaviedla značka JAGUAR, ktorá sa o niekoľko rokov neskôr ustálila aj ako názov spoločnosti. Názov JAGUAR znamená estetický vzhľad a dynamiku a presviedča svojou medzinárodnou využiteľnosťou. S novým názvom spoločnosti prevzal vedenie spoločnosti v roku 1974 jeho syn Hardy Schmidt.

V roku 1988 Frank a Kurt Schmidt predali svoje podiely v spoločnosti so sídlom v Solingene spoločnosti Zwilling J.A. Henckels. Aj po predaji pokračoval Hardy Schmidt v spoločnosti JAGUAR ako riadiaci partner. Od roku 2004 je Zwilling J.A. Henckels jediným vlastníkom spoločnosti. O tri roky neskôr Zwilling J.A. Henckels získal TONDEO, ďalšieho výrobcu nožníc z „mesta čepelí“, a koncom roka 2011 zlúčil výrobné závody týchto dvoch spoločností. Odtiaľ tvoria JAGUAR a TONDEO samostatnú divíziu skupiny Zwilling.

Spoločnosť JAGUAR sa vždy vyznačovala vysokou kvalitou svojich produktov a veľkým počtom patentov a práv priemyselného vlastníctva, vďaka čomu patrí medzi popredných svetových výrobcov. Produkty spoločnosti so sídlom v Solingene dnes používajú profesionáli vo viac ako 80 krajinách po celom svete. Okrem vysokokvalitného sortimentu kief, hrebeňov a elektrospotrebičov rozširujú hlavnú činnosť nožníc a nožov.