Nožnice na kĺzavé strihy na vlasy Jaguar - JP10 5,25"

contact-form-0 discount-0
Značka: Jaguar
129 € 107,50 € bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
21.5.2024

Vyrábané z prvotriednej ocele.

Detailné informácie

Podrobný popis

NožniceJaguar JP10 sú vyrábané z prvotriednej ocele. To zaručuje dlhú životnosť tohto produktu a kvalitu tej najvyššej triedy. Postupy výroby sú tradičné a zároveň kombinované s modernými technológiami. Nožnice Jaguar JP10 majú offsetový dizajn, čo zaručuje ľahký, presný a precízny strih. Ergonomické usporiadanie očiek uvoľňuje napätie v paži, krku a ramene. Nožnice sú vyrobené zo špeciálnej nehrdzavejúcej ocele a zaručujú dlhodobú ostrosť nožníc. Sú výnimočne ľahké a taktiež univerzálne, keďže ich môžu použiť nielen praváci, ale aj ľaváci. Farba nožníc Jaguar JP10 je strieborná, čo vytvára dokonalú atmosféru v každom salóne.

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnice na kĺzavé strihy
Držanie nožníc: Pre pravákov, Pre ľavákov
Farba: Strieborná
Veľkosť nožníc: 5.25
Poloha rukoväte: Ofset
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Povrch výrobku: Leštený povrch
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jaguar

V roku 1932 Kurt Schmidt založil spoločnosť Kurt Schmidt KG s oceľovým tovarom v „meste čepelí“ Solingen. Po vstupe jeho troch synov Franka, Hardyho a Kurta Schmidta Jr. do spoločnosti v roku 1967 sa pre kadernícke nožnice zaviedla značka JAGUAR, ktorá sa o niekoľko rokov neskôr ustálila aj ako názov spoločnosti. Názov JAGUAR znamená estetický vzhľad a dynamiku a presviedča svojou medzinárodnou využiteľnosťou. S novým názvom spoločnosti prevzal vedenie spoločnosti v roku 1974 jeho syn Hardy Schmidt.

V roku 1988 Frank a Kurt Schmidt predali svoje podiely v spoločnosti so sídlom v Solingene spoločnosti Zwilling J.A. Henckels. Aj po predaji pokračoval Hardy Schmidt v spoločnosti JAGUAR ako riadiaci partner. Od roku 2004 je Zwilling J.A. Henckels jediným vlastníkom spoločnosti. O tri roky neskôr Zwilling J.A. Henckels získal TONDEO, ďalšieho výrobcu nožníc z „mesta čepelí“, a koncom roka 2011 zlúčil výrobné závody týchto dvoch spoločností. Odtiaľ tvoria JAGUAR a TONDEO samostatnú divíziu skupiny Zwilling.

Spoločnosť JAGUAR sa vždy vyznačovala vysokou kvalitou svojich produktov a veľkým počtom patentov a práv priemyselného vlastníctva, vďaka čomu patrí medzi popredných svetových výrobcov. Produkty spoločnosti so sídlom v Solingene dnes používajú profesionáli vo viac ako 80 krajinách po celom svete. Okrem vysokokvalitného sortimentu kief, hrebeňov a elektrospotrebičov rozširujú hlavnú činnosť nožníc a nožov.