Nožnice na kĺzavé a klasické strihy na vlasy Cerena - Go

contact-form-0 discount-0
Značka: Cerena
99 € 82,50 € bez DPH

Zvoľte variant

Elegantné nožnice na vlasy Cerena – GO.

Detailné informácie

Variant: 5,0"
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do: 25.6.2024
99 €
82,50 € bez DPH
Variant: 5,5"
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 25.6.2024
99 €
82,50 € bez DPH
Variant: 6,0"
Momentálne nedostupné
99 €
82,50 € bez DPH

Podrobný popis

V dnešnej dobe sú kadernícke salóny skutočne luxusné. Dôvodom je elegantný vzhľad, v ktorom by nemali chýbať jednotlivé nástroje na strihanie. Decentné a elegantné nožnice na vlasyCerena – GO obsahujú vysoko lesklý povrch, vďaka čomu prinášajú elegantný vzhľad. Známe sú tiež pre svoj ergonomický štýl a komfortné držanie v ruke. Povrch týchto nožníc je leštený a farba je strieborná, čo zaručuje elegantný vzhľad.

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnice na kĺzavé strihy
Držanie nožníc: Pre pravákov
Farba: Strieborná
Veľkosť nožníc: 5.5, 6.0, 5.0
Poloha rukoväte: Ofset
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Povrch výrobku: Leštený povrch
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Cerena

Cerena sa špecializuje na kaderníctvo a nožnice na vlasy už viac ako 50 rokov. Čepele najvyššej kvality a ergonomicky tvarované rukoväte zaisťujú maximálny komfort a vo výsledku ponúkajú mimoriadne dobré výsledky rezania s dokonalým pocitom pevného a presného rezu. Najmä v časoch globalizácie sa objavujú aj nové formy kvalitatívnych kritérií: lokálna produkcia, dodržiavanie západoeurópskych sociálnych štandardov, starostlivo vyberané suroviny a tradične pestované a inovatívne myslenie. Robí z vlasových nožníc Cerena to, čím sú.

Tradičný rodinný podnik CERENA GMBH dnes riadi Arne Kreitzberg. V roku 1999 prevzal firmu od svojho otca Fritza-Wernera Kreitzberga, ktorý viedol firmu srdcom a odbornou kompetenciou a postavil firmu na široké základy doma aj v zahraničí. Dnes Arne Kreitzberg pokračuje týmto spôsobom a vyváža vysokokvalitné nožnice na vlasy do viac ako 30 krajín. CERENA vždy zastávala najvyššie štandardy vo svojich produktoch. Tradičné pracovné postupy sa spájajú s modernou technológiou pri výrobe profesionálnych nožníc na vlasy v kvalite Solingen. Prvotriedna kvalita ocele a vyškolení zamestnanci charakterizujú našu výrobu, ktorá stále pozostáva z 80% ručnej práce. Naša výrazná kontrola kvality kontinuitu kvality a služieb.