Klasické nožnice na vlasy Cerena - Ceta

contact-form-0 discount-0
Značka: Cerena
od 109 € od 90,83 € bez DPH

Zvoľte variant

Nožnice na kĺzavé strihy.

Detailné informácie

Variant: 5,5"
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do: 21.5.2024
130,80 €
109 € bez DPH
Variant: 6,0"
Momentálne nedostupné
109 €
90,83 € bez DPH

Podrobný popis

Kĺzavý strih je v kaderníctvach jeden z najbežnejších. Práve preto sú potrebné špeciálne nožnice, ktoré vytvoria požadovaný strih čo najlepšie. Jedným z týchto produktov sú nožnice na vlasy Cerena - CETA. Vyrobené sú nehrdzavejúcej chrómovej ocele a obsahujú leštený povrch. Obrovským benefitom týchto nožníc je bezkonkurenčná cena, za ktorú ju máte možnosť v našej ponuke zakúpiť. Nožnice na vlasy Cerena CETA sú vhodné pre pravákov a, okrem iného, obsahujú aj plochu na podporu prstov. To zaisťuje ergonomické držanie, vďaka ktorému pociťuje vysoký komfort nielen kaderník, ale aj zákazník.

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické nožnice
Držanie nožníc: Pre pravákov
Farba: Strieborná
Veľkosť nožníc: 5.5, 6.0
Poloha rukoväte: Ofset
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Povrch výrobku: Leštený povrch
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Cerena

Cerena sa špecializuje na kaderníctvo a nožnice na vlasy už viac ako 50 rokov. Čepele najvyššej kvality a ergonomicky tvarované rukoväte zaisťujú maximálny komfort a vo výsledku ponúkajú mimoriadne dobré výsledky rezania s dokonalým pocitom pevného a presného rezu. Najmä v časoch globalizácie sa objavujú aj nové formy kvalitatívnych kritérií: lokálna produkcia, dodržiavanie západoeurópskych sociálnych štandardov, starostlivo vyberané suroviny a tradične pestované a inovatívne myslenie. Robí z vlasových nožníc Cerena to, čím sú.

Tradičný rodinný podnik CERENA GMBH dnes riadi Arne Kreitzberg. V roku 1999 prevzal firmu od svojho otca Fritza-Wernera Kreitzberga, ktorý viedol firmu srdcom a odbornou kompetenciou a postavil firmu na široké základy doma aj v zahraničí. Dnes Arne Kreitzberg pokračuje týmto spôsobom a vyváža vysokokvalitné nožnice na vlasy do viac ako 30 krajín. CERENA vždy zastávala najvyššie štandardy vo svojich produktoch. Tradičné pracovné postupy sa spájajú s modernou technológiou pri výrobe profesionálnych nožníc na vlasy v kvalite Solingen. Prvotriedna kvalita ocele a vyškolení zamestnanci charakterizujú našu výrobu, ktorá stále pozostáva z 80% ručnej práce. Naša výrazná kontrola kvality kontinuitu kvality a služieb.