Klasické nožnice na vlasy Cerena - Cobra

contact-form-0 discount-0
Značka: Cerena
od 44,90 € od 37,42 € bez DPH

Zvoľte variant

Ručne vyrábané nožnice so saténovým povrchomvysoká kvalita produktu.

Detailné informácie

Variant: 5,0"
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do: 21.5.2024
44,90 €
37,42 € bez DPH
Variant: 5,5"
Momentálne nedostupné
51 €
42,50 € bez DPH
Variant: 6,0"
Momentálne nedostupné
44,90 €
37,42 € bez DPH

Podrobný popis

Skvelou alternatívou sú klasické nožnice na vlasy Cerena – COBRA. Výhodou je, že sú ručne vyrábané, čo zabezpečí vysokú kvalitu celého produktu. Klasické nožnice na vlasy Cerena – COBRA sú vybavené polo-ergonomickým dizajnom. To zaručí pri práci vysoký komfort a pohodlie. Nožnice tohto typu majú saténový povrch a sú vyrobené z materiálu, akým je kovaná nehrdzavejúca oceľ. Klasické nožnice Cerena – COBRA sú vhodné pre pravákov. Taktiež sú vybavené odnímateľnou opierkou na prsty a taktiež plochou na ich podporu. Zakúpte si tento výrobok aj vy. Jednoznačne to neoľutujete!

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické nožnice
Držanie nožníc: Pre pravákov
Farba: Strieborná
Veľkosť nožníc: 5.5, 6.0, 5.0
Poloha rukoväte: Klasická
Materiál: Kovaná nehrdzavejúca oceľ
Povrch výrobku: Matná povrchová úprava
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Cerena

Cerena sa špecializuje na kaderníctvo a nožnice na vlasy už viac ako 50 rokov. Čepele najvyššej kvality a ergonomicky tvarované rukoväte zaisťujú maximálny komfort a vo výsledku ponúkajú mimoriadne dobré výsledky rezania s dokonalým pocitom pevného a presného rezu. Najmä v časoch globalizácie sa objavujú aj nové formy kvalitatívnych kritérií: lokálna produkcia, dodržiavanie západoeurópskych sociálnych štandardov, starostlivo vyberané suroviny a tradične pestované a inovatívne myslenie. Robí z vlasových nožníc Cerena to, čím sú.

Tradičný rodinný podnik CERENA GMBH dnes riadi Arne Kreitzberg. V roku 1999 prevzal firmu od svojho otca Fritza-Wernera Kreitzberga, ktorý viedol firmu srdcom a odbornou kompetenciou a postavil firmu na široké základy doma aj v zahraničí. Dnes Arne Kreitzberg pokračuje týmto spôsobom a vyváža vysokokvalitné nožnice na vlasy do viac ako 30 krajín. CERENA vždy zastávala najvyššie štandardy vo svojich produktoch. Tradičné pracovné postupy sa spájajú s modernou technológiou pri výrobe profesionálnych nožníc na vlasy v kvalite Solingen. Prvotriedna kvalita ocele a vyškolení zamestnanci charakterizujú našu výrobu, ktorá stále pozostáva z 80% ručnej práce. Naša výrazná kontrola kvality kontinuitu kvality a služieb.