Profesionálne kadernícke nožnice pre ľavákov Jaguar - J-JP10 Left

contact-form-0 discount-0
Značka: Jaguar
112 € 93,33 € bez DPH

Zvoľte variant

Kadernícke nožnice sú všestranné a umožňujú všetky techniky strihania vlasov.

Detailné informácie

Variant: 5,25"
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do: 24.4.2024
112 €
93,33 € bez DPH
Variant: 5,75"
Momentálne nedostupné
112 €
93,33 € bez DPH

Podrobný popis

Kadernícke nožnice Jaguar JP 10 sú vďaka ergonomickému tvaru a širokej škále veľkostí dokonalým modelom nožníc pre každého stylistu. Kadernícke nožnice sú všestranné a umožňujú všetky techniky strihania vlasov. Tieto leštené nožnice sú obzvlášť vhodné na strihanie cez hrebeň a prst a na strihanie prechodov. 

Čepeľ a hrana

JP 10 sa vyznačuje reznými vlastnosťami osvedčenej Jaguar White Line. Špeciálne spracovanie kovanej ocele zaisťuje solídnu tvrdosť. Klasické čepele s plochým rezným uhlom pre vynikajúcu ostrosť. Vďaka dodatočnému honovaniu a dutému brúseniu sú tieto kadernícke nožnice vynikajúce na kĺzavé strihy.

Oceľ a povrch

Kovaná špeciálna oceľ a dodatočné tvrdenie ľadom umožňujú brúsenie, ktoré poskytuje vynikajúcu ostrosť a zachováva ostrie po dlhú dobu. Leštený povrch dodáva týmto kaderníckym nožniciam nielen atraktívny vzhľad, ale tiež im pomáha odolávať vonkajším vplyvom a uľahčuje ich starostlivosť.

Ergonómia a pohyb nožníc

JP 10 sa vyznačuje praktickým tvarom rukoväte a dodatočne šikmým krúžkom na palec pre ergonomickú polohu ruky. Opierka prstov (odnímateľná) ponúka pohodlné miesto na opretie malíčka, čo umožňuje stabilitu pri vedení kaderníckych nožníc. Skrutkový systém v kombinácii s čepeľami poskytuje ľahký a vynikajúci pohyb nožníc, vďaka čomu je strihanie vlasov týmito kaderníckymi nožnicami príjemné. Uistite sa, že máte dokonalé nastavenia.

Vlastnosti produktu

Všetky nožnice na vlasy Jaguar White Line sú dodávané so zodpovedajúcimi, vysoko kvalitnými prsteňmi. Aby sme sa vyhli otlakovým bodom, používame pre naše kadernícke nožnice Jaguar iba kvalitné vkladacie krúžky „Made in Germany“.

  • Ergonomický tvar rukoväte pre uvoľnenú prácu.
  • Všestranný / všestranný model.
  • Dostupné aj pre ľavákov.
  • Kvalita vyrobená v Nemecku.
  • Priamo od výrobcu.

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické nožnice
Držanie nožníc: Pre ľavákov
Farba: Strieborná
Hmotnosť: 32g
Povrch výrobku: Leštený povrch
Skrútkovanie: Vario
Krajina pôvodu: Nemecko
Poloha rukoväte: Offset
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Doplnky: Plocha na podporu prstov, odnímateľná opierka prstov
Čepeľ: Mikrozúbkovanie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jaguar

V roku 1932 Kurt Schmidt založil spoločnosť Kurt Schmidt KG s oceľovým tovarom v „meste čepelí“ Solingen. Po vstupe jeho troch synov Franka, Hardyho a Kurta Schmidta Jr. do spoločnosti v roku 1967 sa pre kadernícke nožnice zaviedla značka JAGUAR, ktorá sa o niekoľko rokov neskôr ustálila aj ako názov spoločnosti. Názov JAGUAR znamená estetický vzhľad a dynamiku a presviedča svojou medzinárodnou využiteľnosťou. S novým názvom spoločnosti prevzal vedenie spoločnosti v roku 1974 jeho syn Hardy Schmidt.

V roku 1988 Frank a Kurt Schmidt predali svoje podiely v spoločnosti so sídlom v Solingene spoločnosti Zwilling J.A. Henckels. Aj po predaji pokračoval Hardy Schmidt v spoločnosti JAGUAR ako riadiaci partner. Od roku 2004 je Zwilling J.A. Henckels jediným vlastníkom spoločnosti. O tri roky neskôr Zwilling J.A. Henckels získal TONDEO, ďalšieho výrobcu nožníc z „mesta čepelí“, a koncom roka 2011 zlúčil výrobné závody týchto dvoch spoločností. Odtiaľ tvoria JAGUAR a TONDEO samostatnú divíziu skupiny Zwilling.

Spoločnosť JAGUAR sa vždy vyznačovala vysokou kvalitou svojich produktov a veľkým počtom patentov a práv priemyselného vlastníctva, vďaka čomu patrí medzi popredných svetových výrobcov. Produkty spoločnosti so sídlom v Solingene dnes používajú profesionáli vo viac ako 80 krajinách po celom svete. Okrem vysokokvalitného sortimentu kief, hrebeňov a elektrospotrebičov rozširujú hlavnú činnosť nožníc a nožov.