Profesionálne nožnice na vlasy Jaguar - Pastel Plus Offser Matcha 5,5"

contact-form-0 discount-0
Značka: Jaguar
120 € 100 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Kadernícke nožnice vynikajú špeciálnou farbou. Naše nožnice na vlasy Pastell Plus patria do radu Jaguar White Line, ktorý ponúka pestrý výber nožníc na vlasy a textúry. Modely nožníc z kolekcie Pastell Plus sú nielen farebné, ale majú aj kvalitný metalický povrch, ktorý ponúka ochranu pred alergiami na nikel. V našej ponuke nájdete aj textúrovacie nožnice Pastell Plus 40 Viola v zodpovedajúcej farbe. Takto si môžete zostaviť svoju sadu nožníc.

Čepeľ a hrana

Všetky kadernícke a tvarovacie nožnice majú osvedčené strihacie vlastnosti Jaguar White Line. Klasické čepele s plochým rezným uhlom zaisťujú vďaka spracovaniu kovanej ocele veľmi dobrú ostrosť. Dodatočné brúsenie znamená, že tieto nožnice na vlasy sú vhodné na kĺzavé strihy.

Oceľ a povrch

Kovaná špeciálna oceľ a dodatočné tvrdenie ľadom umožňujú brúsenie, výsledkom čoho je veľmi dobrá ostrosť a dlhá retencia reznej hrany. Trendová fialová farba kaderníckych nožníc je nielen pútavá, ale aj najkvalitnejšia. Tento vysokokvalitný kovový povlak chráni aj pred alergiami na nikel, a preto je alergicky neutrálny.

Ergonómia a pohyb nožníc

Klasický tvar rukoväte poskytuje tradičný pocit pri rezaní, pričom dva krúžky rukoväte sú symetricky uložené. Ofsetový dizajn zaisťuje ergonomickú polohu uchopenia. Odsadené (šikmé) rukoväte odľahčia ruku a lakeť, takže môžete pracovať uvoľnene. Ružičku možno pohodlne nasadiť na odnímateľný háčik na prsty a bezpečne viesť kadernícke nožnice. Skrutkový systém v spojení s čepeľami zaisťuje ľahký a veľmi dobrý pohyb, vďaka čomu je strihanie nožnicami na vlasy príjemne jednoduché. Uistite sa, že máte dokonalé nastavenie. Príliš voľné alebo príliš tesné? So skrutkovacím systémom Vario môžete jednoducho prenastaviť napnutie pomocou mince.

Vlastnosti produktu

Všetky nožnice na vlasy Jaguar white Line sú dodávané so zodpovedajúcimi, vysoko kvalitnými prsteňmi. Aby sme sa vyhli otlakovým bodom, používame pre naše kadernícke nožnice Jaguar iba kvalitné vkladacie krúžky „Made in Germany“.

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnice na kĺzavé strihy
Držanie nožníc: Pre pravákov
Farba: Zelená
Hmotnosť: 37g
Skrútkovanie: Vario
Krajina pôvodu: Nemecko
Poloha rukoväte: Offset
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jaguar

V roku 1932 Kurt Schmidt založil spoločnosť Kurt Schmidt KG s oceľovým tovarom v „meste čepelí“ Solingen. Po vstupe jeho troch synov Franka, Hardyho a Kurta Schmidta Jr. do spoločnosti v roku 1967 sa pre kadernícke nožnice zaviedla značka JAGUAR, ktorá sa o niekoľko rokov neskôr ustálila aj ako názov spoločnosti. Názov JAGUAR znamená estetický vzhľad a dynamiku a presviedča svojou medzinárodnou využiteľnosťou. S novým názvom spoločnosti prevzal vedenie spoločnosti v roku 1974 jeho syn Hardy Schmidt.

V roku 1988 Frank a Kurt Schmidt predali svoje podiely v spoločnosti so sídlom v Solingene spoločnosti Zwilling J.A. Henckels. Aj po predaji pokračoval Hardy Schmidt v spoločnosti JAGUAR ako riadiaci partner. Od roku 2004 je Zwilling J.A. Henckels jediným vlastníkom spoločnosti. O tri roky neskôr Zwilling J.A. Henckels získal TONDEO, ďalšieho výrobcu nožníc z „mesta čepelí“, a koncom roka 2011 zlúčil výrobné závody týchto dvoch spoločností. Odtiaľ tvoria JAGUAR a TONDEO samostatnú divíziu skupiny Zwilling.

Spoločnosť JAGUAR sa vždy vyznačovala vysokou kvalitou svojich produktov a veľkým počtom patentov a práv priemyselného vlastníctva, vďaka čomu patrí medzi popredných svetových výrobcov. Produkty spoločnosti so sídlom v Solingene dnes používajú profesionáli vo viac ako 80 krajinách po celom svete. Okrem vysokokvalitného sortimentu kief, hrebeňov a elektrospotrebičov rozširujú hlavnú činnosť nožníc a nožov.