Profesionálne nožnice na vlasy Jaguar - Pastel Plus Offser Candy 5,5"

contact-form-0 discount-0
Značka: Jaguar
120 € 100 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
21.5.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Kadernícke nožnice Jaguar Pastell Plus Candy vo veľkosti vynikajú špeciálnou farbou. Tieto kadernícke nožnice sú dostupné ako v klasickom tvare rukoväte, tak aj v offsetovom variante. Naše nožnice na vlasy Pastell Plus  patria do radu Jaguar White Line, ktorý ponúka pestrý výber nožníc na vlasy a textúry. Modely nožníc z kolekcie sú nielen farebné, ale majú aj kvalitný metalický povrch, ktorý ponúka ochranu pred alergiami na nikel.

Čepeľ a hrana

Všetky kadernícke a tvarovacie nožnice majú osvedčené strihacie vlastnosti Jaguar White Line. Klasické čepele s plochým rezným uhlom zaisťujú vďaka spracovaniu kovanej špeciálnej ocele veľmi dobrú ostrosť. Dodatočné honovanie a duté brúsenie znamená, že tieto nožnice na vlasy sú vhodné na krájanie.

Oceľ a povrch

Kovaná špeciálna oceľ a dodatočné tvrdenie ľadom umožňujú brúsenie, výsledkom čoho je veľmi dobrá ostrosť a dlhá retencia reznej hrany. Trendová ružová farba kaderníckych nožníc je nielen pútavá, ale aj najkvalitnejšia. Tento vysokokvalitný kovový povlak chráni aj pred alergiami na nikel, a preto je alergicky neutrálny.

Ergonómia a pohyb nožníc

Klasický tvar rukoväte poskytuje tradičný pocit pri rezaní, pričom dva krúžky rukoväte sú symetricky uložené. Ofsetový dizajn zaisťuje ergonomickú polohu uchopenia. Odsadené (šikmé) rukoväte odľahčia ruku a lakeť, takže môžete pracovať uvoľnene. Skrutkový systém v spojení s čepeľami zaisťuje ľahký a veľmi dobrý pohyb, vďaka čomu je strihanie nožnicami na vlasy príjemne jednoduché. 

Vlastnosti produktu

Všetky nožnice na vlasy Jaguar White Line sú dodávané so zodpovedajúcimi, vysoko kvalitnými prsteňmi. Aby sme sa vyhli otlakovým bodom, používame pre naše kadernícke nožnice Jaguar iba kvalitné vkladacie krúžky „Made in Germany“.

  • Veľký výber farieb.
  • Ochrana pred alergiou na nikel.
  • Vhodné na krájanie.
  • Skrutkový systém Vario.

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnice na kĺzavé strihy
Držanie nožníc: Pre pravákov
Farba: Ružová
Hmotnosť: 37g
Skrútkovanie: Vario
Krajina pôvodu: Nemecko
Poloha rukoväte: Offset
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Doplnky: Plocha na podporu prstov, odnímateľná opierka prstov
Čepeľ: Mikrozúbkovanie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jaguar

V roku 1932 Kurt Schmidt založil spoločnosť Kurt Schmidt KG s oceľovým tovarom v „meste čepelí“ Solingen. Po vstupe jeho troch synov Franka, Hardyho a Kurta Schmidta Jr. do spoločnosti v roku 1967 sa pre kadernícke nožnice zaviedla značka JAGUAR, ktorá sa o niekoľko rokov neskôr ustálila aj ako názov spoločnosti. Názov JAGUAR znamená estetický vzhľad a dynamiku a presviedča svojou medzinárodnou využiteľnosťou. S novým názvom spoločnosti prevzal vedenie spoločnosti v roku 1974 jeho syn Hardy Schmidt.

V roku 1988 Frank a Kurt Schmidt predali svoje podiely v spoločnosti so sídlom v Solingene spoločnosti Zwilling J.A. Henckels. Aj po predaji pokračoval Hardy Schmidt v spoločnosti JAGUAR ako riadiaci partner. Od roku 2004 je Zwilling J.A. Henckels jediným vlastníkom spoločnosti. O tri roky neskôr Zwilling J.A. Henckels získal TONDEO, ďalšieho výrobcu nožníc z „mesta čepelí“, a koncom roka 2011 zlúčil výrobné závody týchto dvoch spoločností. Odtiaľ tvoria JAGUAR a TONDEO samostatnú divíziu skupiny Zwilling.

Spoločnosť JAGUAR sa vždy vyznačovala vysokou kvalitou svojich produktov a veľkým počtom patentov a práv priemyselného vlastníctva, vďaka čomu patrí medzi popredných svetových výrobcov. Produkty spoločnosti so sídlom v Solingene dnes používajú profesionáli vo viac ako 80 krajinách po celom svete. Okrem vysokokvalitného sortimentu kief, hrebeňov a elektrospotrebičov rozširujú hlavnú činnosť nožníc a nožov.