Lesklý vosk na vlasy ASP - Push Up 75ml

15,37 € 12,81 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Vosk na vlasy pre pevný a lesklý účes.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vosky na vlasy nachádzajú svoje pevné miesto pri stylingu vlasov, najmä tých krátkych. Túto úlohu dokonale spĺňa aj vosk na vlasy ASP Mode Push Up. Vďaka jeho výraznej fixačnej funkcii dokážete dodať vlasom hladké, strapaté či ostré efekty, skrátka takmer čokoľvek. Samotný vosk má podobne lepkavú konzistenciu ako gél, avšak po nanesení netuhne a vlasy zostávajú pružné počas celého dňa. Napriek tomu, že účesu dodáva spoľahlivý tvar, je možné ho kedykoľvek jednoducho upraviť či zmeniť. ASP Mode Push Up nie je len stylingový prípravok, ale vlasom tiež dodáva potrebnú výživu, aby boli nielen krásne, ale najmä zdravé.

Lesklý vosk na vlasy Mode Push Up sa tiež vyznačuje jednoduchým spôsobom použitia. Do vlasov stačí naniesť nepatrné množstvo, ktoré dokáže vytvoriť priam zázračné kreácie. Neoddeliteľnou súčasťou účesu po použití tohto prípravku bude tiež vysoký lesk. Zbaviť sa ho z vlasov dokážete rovnako jednoducho, ako ho do nich naniesť. Stačí dôkladne vymyť, pričom vo vlasoch nezanecháva žiadne zbytky, čím vlasy zbytočne nezaťažuje a po umytí sú ihneď pripravené na ďalšiu úpravu.

Zloženie vosku ASP Mode Push Up umožňuje jeho každodenné použitie bez toho, aby mal na vlasy nepriaznivé účinky aj z dlhodobého hľadiska. S jeho použitím dosiahnete perfektné výsledky, ako v domácich podmienkach, tak v profesionálnom salóne.

Návod na použitie 

Malé množstvo produktu rozotrite medzi dlaňami a aplikujte na vlasy do požadovaného stylingu. Použite na vlhké alebo suché vlasy.

Vlastnosti a výhody

  • Nádherné a sofistikované účesy pomocou Mode Sytlingu.
  • Všetky najdôležitejšie produzkty pod jednou značkou.
  • Všetky produkty línie Mode Sytling môžte medzi sebou miešať.
  • Lesklé, matné a objemové produkty.
  • Skvelý vzhľad za jednu minútu - Mode Styling.
  • Dostupný luxus pre použitie na doma.
  • Bezhraničný výber, produkty pre každého.

Dodatočné parametre

Kategória: Gély, pasty a krémy na vlasy
Objem: 75ml
Použitie: Vosk na tvarovanie
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.