Matný vosk na vlasy ASP - Dry Mud 75ml

15,86 € 13,22 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
21.5.2024

Matný vosk pre krátke vlasy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vosk na vlasy predstavuje nepostrádateľný prípravok pri stylingu vlasov, najmä tých krátkych. Túto funkciu si dokonale plní aj zmatňujúci vosk ASP Mode Dry Mud, ktorý okrem samotného tvaru dodáva vlasom pevnejší, plnší a matný vzhľad, ktorý spoľahlivo vydrží celý pracovný deň, ale aj náročnejšiu zábavnú noc. Okrem vzhľadu vlasov patrí medzi jeho pozitívne účinky aj dodatočná hydratácia, vyživenie a ochrana vlasov pred nežiadúcimi vonkajšími vplyvmi.

Aplikácia do vlasov je veľmi jednoduchá. Pre vytvorenie účesu je potrebné len malé množstvo vosku, ktoré je pred nanesením nutné zahriať v dlaniach. Výhodou vosku na vlasy ASP Mode Dry Mud oproti iným prípravkom je, že počas dňa nevyschne a účes je možné upraviť či doladiť aj v jeho priebehu. Je tiež vhodný pre všetky typy vlasov a na rozdiel od gélu vlasy nezaťažuje, takže ho možno použiť aj pre kreatívnejšie účesy. V prípade, že vosk vo vlasoch už nechcete, je nutné ich umyť, nie je možné ho vyčesať.

Vosk do vlasov ASP Mode Dry Mud je cenovo dostupný prípravok, s ktorým dosiahnete profesionálny výsledok doma aj v salóne.

Návod na použitie 

Malé množstvo produktu rozotrite medzi dlaňami a aplikujte na vlasy do požadovaného stylingu. Použite na vlhké alebo suché vlasy.

Vlastnosti a výhody

  • Nádherné a sofistikované účesy pomocou Mode Sytlingu.
  • Všetky najdôležitejšie produzkty pod jednou značkou.
  • Všetky produkty línie Mode Sytling môžte medzi sebou miešať.
  • Lesklé, matné a objemové produkty.
  • Skvelý vzhľad za jednu minútu - Mode Styling.
  • Dostupný luxus pre použitie na doma.
  • Bezhraničný výber, produkty pre každého.

Dodatočné parametre

Kategória: Gély, pasty a krémy na vlasy
Objem: 275ml
Použitie: Vosk na tvarovanie
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.