Pasta pre fixáciu a lesk vlasov ASP - Glam Rock 75ml

13,97 € 11,64 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
12.12.2023

Extra silná pasta na vlasy pre pevný a lesklý účes.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vytvorte extra pevný účes za pomoci pasty na vlasy ASP Mode Glam Rock, ktorá vlasom poskytuje silnú fixáciu a vysoký lesk. Výhodou pasty je tiež dlhotrvajúca fixácia, ktorá si poradí s akokoľvek náročným dňom, ktorý vás stretne. Tiež počas dňa nestvrdne, ako napríklad gél, čím zachováva prirodzenú pružnosť vlasov, ale tiež v prípade potreby možnosť upraviť samotný účes, ak by s ním náhodou niečo nebolo v poriadku. Pri jej výrobe sa však nemyslelo len na praktickú stránku, ale tiež na pridanú hodnotu pre samotné vlasy. Tým poskytuje dodatočnú hydratáciu, vyživuje ich a najmä ich chráni pred nepriaznivými vplyvmi okolitého prostredia.

Svoje najlepšie využitie nachádza pri krátkych, ale aj stredne dlhých vlasoch, ktorým je potrebné dodať lesk, prípadne vyzdvihnúť konkrétny detail účesu. Aj keď jej efekt vyzerá priam dokonale, nemusíte sa báť použitia. Stačí nabrať malé množstvo na končeky prstov a aplikovať do vlasov. Pre silné spevnenie odporúčame aplikáciu do mokrých vlasov, pre stredne silné bude vhodnejšie naniesť na vlasy suché. Po použití je pastu ASP Mode Glam Rock z vlasov veľmi jednoduché vymyť, pričom nezanecháva žiadne zvyšky, vďaka čomu sú vlasy dobre upraviteľné aj v budúcnosti.

Pasta do vlasov ASP Mode Glam Rock je obľúbeným pomocníkom pri domácom stylingu, ale aj pri použití v profesionálnych salónoch.

Návod na použitie 

Malé množstvo produktu rozotrite medzi dlaňami a aplikujte na vlasy do požadovaného stylingu. Použite na vlhké alebo suché vlasy.

Vlastnosti a výhody

  • Nádherné a sofistikované účesy pomocou Mode Sytlingu.
  • Všetky najdôležitejšie produzkty pod jednou značkou.
  • Všetky produkty línie Mode Sytling môžte medzi sebou miešať.
  • Lesklé, matné a objemové produkty.
  • Skvelý vzhľad za jednu minútu - Mode Styling.
  • Dostupný luxus pre použitie na doma.
  • Bezhraničný výber, produkty pre každého.

Dodatočné parametre

Kategória: Gély, pasty a krémy na vlasy
Objem: 75ml
Použitie: Pasta na tvarovanie vlasov
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.