Ultra silný lak na vlasy ASP - Air Loader

od 8,35 € od 6,96 € bez DPH

Zvoľte variant

Extra silný fixačný lak na vlasy.

Detailné informácie

Variant: 75ml
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 21.5.2024
8,35 €
6,96 € bez DPH
Variant: 300ml
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 21.5.2024
15,37 €
12,81 € bez DPH
Variant: 600ml
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 21.5.2024
22,07 €
18,39 € bez DPH

Podrobný popis

Lak na vlasy je obľúbeným spôsobom formovania vlasov, ich ochrany pred nepriaznivými vplyvmi okolitého prostredia, ale tiež k zafixovaniu účesu počas pohybu. Rovnako je tomu aj pri extra silnou fixačnom laku na vlasy ASP Mode Air Loader. Čím sa však tento lak líši od konkurencie? V prvom rade po nanesení veľmi rýchlo zaschne, vďaka čomu dosiahnete dokonalý účes v priebehu niekoľkých sekúnd, pričom nehrozí, že sa počas schnutia poškodí. Nielen, že na vlasoch rýchlo zaschne, ale tiež zachová účes pevný a dlhotrvajúci. Plesová či svadobná zábava až do skorých ranných hodín tak nebude žiadny problém.

S lakom na vlasy ASP Mode Air Loader bude váš účes nielen výborne vyzerať, ale je tiež prospešný pre samotné vlasy. Jeho neoddeliteľnou súčasťou je vitamín B5, ktorý je často označovaný ako vitamín krásy. Vitamín B5 chráni vlasy pred vysúšaním, zanecháva ich prirodzene lesklé, bráni krepateniu a tiež zabezpečuje ochranu pred UV žiarením, ktoré poškodzovanie vlasov priam zbožňuje. Lak ASP Mode Air Loader po použití nezanecháva na vlasoch žiadny povlak a keď už viac nie je potrebný, stačí ho jednoducho vyčesať hrebeňom či kefou.

Ultra silný lak na vlasy pre dokonalý účes, extra jemný k samotným vlasom.

Návod na použitie 

Aplikujte vždy na suché vlasy na konečný styling pre dlhotrvajúcu fixáciu. 

Vlastnosti a výhody

  • Nádherné a sofistikované účesy pomocou Mode Sytlingu.
  • Všetky najdôležitejšie produzkty pod jednou značkou.
  • Všetky produkty línie Mode Sytling môžte medzi sebou miešať.
  • Lesklé, matné a objemové produkty.
  • Skvelý vzhľad za jednu minútu - Mode Styling.
  • Dostupný luxus pre použitie na doma.
  • Bezhraničný výber, produkty pre každého.

Dodatočné parametre

Kategória: Laky na vlasy
Objem: 300ml, 600ml
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.