Modelovací krém ASP - Control Freak

od 9,28 € od 7,73 € bez DPH

Zvoľte variant

Modelovacia pasta pre dokonalý účes.

Detailné informácie

Variant: 75ml
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 27.2.2024
13,02 €
10,85 € bez DPH
Variant: 25ml
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 27.2.2024
9,28 €
7,73 € bez DPH

Podrobný popis

Divoký účes nie je nič, čo by ste práve potrebovali ? Pomocou modelovacej pasty na vlasy ASP Mode Control Freak svoje vlasy v priebehu niekoľkých sekúnd skrotíte, ale tiež vytvarujete do požadovaného tvaru. Pastu pritom stačí jemne rozotrieť medzi dlaňami, naniesť do vlasov (suchých alebo vlhkých) a vytvarovať do požadovaného tvaru. Modelovacia pasta tak zaistí skvelý účes, vlasy viditeľne oddeľuje a nadvihuje už od korienkov. Tiež im dodáva náznak lesku a účesu poskytne dokonalú štruktúru, s ktorou nepochybne zaujmete.

Použitie modelovacej pasty Mode Control Freak je vhodné pre všetky typy vlasov. Navyše ich nijako nezaťažuje, jednoducho sa vymýva a počas dňa ich nezanecháva tvrdé, ako sa to zvykne stávať pri použití gélu. Účes si tak môžete bez problémov upraviť či zmeniť aj počas dňa. Táto modelovacia pasta má všestranné využitie, je vhodná pre mužov aj ženy, ale aj pre použitie v profesionálnych salónoch a pre profesionálnu starostlivosť v pohodlí domova.

Do spoločnosti či na šport, s modelovacou pastou ASP Mode Control Freak bude váš účes vždy dokonalý.

Návod na použitie 

Aplikujte na vlasy do požadovaného stylingu. Použite na vlhké alebo suché vlasy.

Vlastnosti a výhody

  • Nádherné a sofistikované účesy pomocou Mode Sytlingu.
  • Všetky najdôležitejšie produzkty pod jednou značkou.
  • Všetky produkty línie Mode Sytling môžte medzi sebou miešať.
  • Lesklé, matné a objemové produkty.
  • Skvelý vzhľad za jednu minútu - Mode Styling.
  • Dostupný luxus pre použitie na doma.
  • Bezhraničný výber, produkty pre každého.

Dodatočné parametre

Kategória: Gély, pasty a krémy na vlasy
Objem: 75ml
Použitie: Modelovací krém na vlasy
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.