Krém na vyhladenie a urovannie kučier ASP - Super Sleek 150ml

20,56 € 17,13 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Vyhladzovací krém na vlasy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Silný stylingový krém na vlasy ASP Kitoko Arte Super Sleek Cream dokáže vyrovnať a uhladiť kučeravé, krepovité, nepoddajné a ďalšie neposlušné vlasy, ktoré by ste z času na čas, či vždy, chceli mať rovné. Krém je tak silný, že na dosiahnutie rovných vlasov nie sú potrebné žiadne žehličky, čo má priaznivý vplyv na samotné vlasy, keď nedochádza k ich poškodeniu teplom. Vďaka obsahu výťažkov z ibišteka dochádza použitím krému k vyživeniu a liečeniu poškodených a namáhaných vlasov. Ďalej v jeho zložení nájdeme bambucké maslo, extrakty z afrického tulipánového stromu či vitamíny A a E. Všetky tieto zložky podporujú jeho ochrannú funkciu pred UV žiarením, ktoré má negatívny vplyv na farbu a zdravie samotných vlasov.

Kitoko Arte Super Sleek Cream jednoducho aplikujte do vlasov a nechajte pôsobiť. Už v priebehu niekoľkých minút dosiahnete požadované výsledky. Nespornou výhodou vyhladzovacieho krému je jeho odolnosť voči šampónu, keď vydrží 2-3 umytia, vďaka čomu si budete užívať rovné vlasy oveľa dlhšie a bez námahy.

S vyhladzovacím krémom ASP Kitoko Arte Super Sleek poskytnete svojim zákazníčkam profesionálnu starostlivosť, ale jeho použitie zvládnete aj v domácich podmienkach.

Návod na použitie

Rovnomerne aplikujte na uterákom vysušené vlasy, prečešte hrebeňom a následne vysušte fénom. Pri obzvlášť nepoddajných vlasoch jemne prežehlite. 

Vlastnosti a výhody

  • Vysokoefektívne profesionálne stylingové produkty pre pravých profesionálov.
  • Produkty obsahujú výťažky z prírodných afrických rastlín.
  • UV ochrana a technológia elektrónových prijímačov.
  • Vysoko pokrokové zloženie, obsahuje viac ako 90% prírodne získaných zložiek.
  • Udržujú vlasy zdravo vyzerajúce a vo výbornej kondicií.
  • Predchádza a chráni vlasy pred voľnými radikálmi.

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky na uhladenie vlasov
Objem: 150ml
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.