Mäkká pasta na vlasy ASP - Tasty Paste 75ml

15,37 € 12,81 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Všestranný ľahký krém na vlasy pre nekonečné účesy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ľahký a nemastný krém na vlasy ASP Mode Tasty Paste predstavuje všestranne využiteľný prípravok na rôzne dlhé vlasy, s ktorým máte prakticky neobmedzené možnosti tvorby účesov. S jedným stylingovým prípravkom získate nekonečné variácie účesov. Jeho fixačná schopnosť umožňuje vytvorenie ľubovoľného účesu, ktorý s vami strávi spoľahlivo akokoľvek náročný deň, či už ho strávite v práci, na večierku, svadbe či inej náročnej udalosti, na Mode Tasty Paste sa môžete spoľahnúť. Navyše, ak by aj náhodou účes stratil niečo zo svojej dokonalosti, jednoducho ho dokážete napraviť. Krém vo vlasoch netuhne a je pružný počas celej doby jeho aplikácie vo vlasoch.

Krém jednoducho rozotrite v prstoch a naneste na celé vlasy alebo len na ich časť, ktorú chcete vytvarovať. Pri všestrannosti krému na vlasy ASP Mode Tasty Paste je tvar a typ účesu ohraničený len vašou predstavivosťou, štýlom a odvahou. Ak vás už účes omrzí a chcete sa krému z vlasov zbaviť, neexistuje nič ľahšie. Jednoducho ho z vlasov vymyjete, pričom za sebou nezanecháva žiadne stopy, čo významne zjednodušuje budúce úpravy.

Či už navštívite profesionálny vlasový salón alebo vlasy zoberiete do vlastných rúk, výsledkom bude perfektne držiaci účes s dostatočným leskom, aby si vás všimol každý.

Návod na použitie 

Malé množstvo produktu rozotrite medzi dlaňami a aplikujte na vlasy do požadovaného stylingu. Použite na vlhké alebo suché vlasy.

Vlastnosti a výhody

  • Nádherné a sofistikované účesy pomocou Mode Sytlingu.
  • Všetky najdôležitejšie produzkty pod jednou značkou.
  • Všetky produkty línie Mode Sytling môžte medzi sebou miešať.
  • Lesklé, matné a objemové produkty.
  • Skvelý vzhľad za jednu minútu - Mode Styling.
  • Dostupný luxus pre použitie na doma.
  • Bezhraničný výber, produkty pre každého.

Dodatočné parametre

Kategória: Gély, pasty a krémy na vlasy
Objem: 75ml
Použitie: Pasta na tvarovanie vlasov
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.