Silný gél na vlasy ASP - Tough Stuff 125ml

12,90 € 10,75 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
6.10.2022

Silný gél na vlasyna každý deň.

Detailné informácie

Podrobný popis

Gél na vlasy ASP Mode Tough Stuff je prípravok na vlasy, na ktorý všetci dlho čakali. Jeho fixačná schopnosť miestami pripomína popierača gravitačných zákonov. Nielen, že perfektne drží vlasy na svojom mieste, ale tiež sa s ním veľmi jednoducho pracuje. Krátkym vlasom dodá už v priebehu niekoľkých sekúnd dokonalý tvar, ktorý bude držať celý deň, kdekoľvek sa vydáte. ASP Mode Tough Stuff schne skutočne rýchlo, aby ste s vlasmi nemuseli dlho bojovať, ale mohli s nimi zaujať všetkých, ktorých stretnete. Okrem silnej fixácie tiež vlasom dodáva lesk, s ktorým budete najžiarivejšou hviezdou večera.

Neexistuje snáď nič jednoduchšie a rýchlejšie, ako je použitie gélu na vlasy ASP Mode Tough Stuff. S jeho pomocou vytvarujete účes tak rýchlo, že vám ráno ostane dostatok času na výdatné raňajky. Ak čakáte háčik pri odstraňovaní tohto silného gélu, budeme vás musieť sklamať. Z vlasov ho dostanete rovnako ľahko, ako ste ho do nich dostali. Vlasy stačí umyť a Tough Stuff z nich zmizne do poslednej čiastočky. Zanechá ich tak úplne bez čohokoľvek, čo oceníte hneď pri ďalšej úprave.

ASP Mode Tough Stuff je dnes už takmer povinnou výbavou vlasových salónov a úplne rovnako by nemal chýbať vo vašej domácej kozmetickej skrinke.

Vlastnosti a výhody

asp_mode_styling_vlastnosti_andopa_sk

  • Nádherné a sofistikované účesy pomocou Mode Sytlingu.
  • Všetky najdôležitejšie produzkty pod jednou značkou.
  • Všetky produkty línie Mode Sytling môžte medzi sebou miešať.
  • Lesklé, matné a objemové produkty.
  • Skvelý vzhľad za jednu minútu - Mode Styling.
  • Dostupný luxus pre použitie na doma.
  • Bezhraničný výber, produkty pre každého.

Dodatočné parametre

Kategória: Gély, pasty a krémy na vlasy
Objem: 125ml
Použitie: Gél na vlasy
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Luxury Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.