Pevná pasta na vlasy ASP - Funky Styler 75ml

15,37 € 12,81 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Silná vláknitá pasta na vlasy pre dlhotrvajúci účes.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vláknitá pasta dodáva vašim vlasom pružnosť a zväčšuje ich objem. S jej použitím je vytvarovanie účesu veľmi jednoduché, pričom mu dodáva špecifickú textúru s prirodzeným matným vzhľadom. Silný stupeň fixácie vláknitej pasty ASP Mode Funky Styler umožňuje, že účes bude perfektný počas celého dňa, bez ohľadu na to, čomu sa budete venovať. Pasta počas dňa na vlasoch nezatvrdne, a tak neexistuje nič jednoduchšie, ako účes v prípade potreby kedykolvek upraviť. Aj keď je pasta k účesu nekompromisná a zachováva jeho tvar skutočne dlho, k samotným vlasom je veľmi šetrná. Jej použitie ich nijako nezaťažuje, a navyše ich udržiava hydratované a chráni pred vplyvmi vonkajšieho prostredia.

Použitie vláknitej pasty ASP Mode Funky Styler je úplne jednoduché. Malé množstvo stačí aplikovať na požadovanú časť alebo na celé vlasy a želaný účes vytvarovať. Jej použitie odporúčame na úplne suché alebo jemne vlhké vlasy, aby ste dosiahli čo najlepší efekt. Najlepšie výsledky s jej použitím dosiahnete pri krátkych vlasoch.

Stylingová pasta do vlasov ASP Mode Funky je vhodná pre profesionálne použitie v kaderníckych salónoch, ale svoje využitie si nepochybne nájde aj v domácich podmienkach.

Návod na použitie 

Malé množstvo produktu rozotrite medzi dlaňami a aplikujte na vlasy do požadovaného stylingu. Použite na suché vlasy.

Vlastnosti a výhody

  • Nádherné a sofistikované účesy pomocou Mode Sytlingu.
  • Všetky najdôležitejšie produzkty pod jednou značkou.
  • Všetky produkty línie Mode Sytling môžte medzi sebou miešať.
  • Lesklé, matné a objemové produkty.
  • Skvelý vzhľad za jednu minútu - Mode Styling.
  • Dostupný luxus pre použitie na doma.
  • Bezhraničný výber, produkty pre každého.

Dodatočné parametre

Kategória: Gély, pasty a krémy na vlasy
Objem: 75ml
Použitie: Pasta na tvarovanie vlasov
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.