Suchý vosk v spreji ASP - Wax Works 200ml

15,37 € 12,81 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
14.6.2024

Zmatňujúci vosk na vlasy v spreji.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vosk na vlasy v spreji ASP Mode Waxworks je stylingový prípravok, ktorého funkcia sa najlepšie prejaví na jemných a dlhších vlasoch. Jeho použitie je vhodné pre vytvorenie strapatejších účesov, keďže poskytuje strednú úroveň fixácie. Okrem toho však dodá samotným vlasom textúru a vlasy nelepí, čím umožňuje ich voľnú pružnosť, ako keby neboli ošetrené žiadnym prípravkom. Účes tak jednoducho vytvarujete a počas dňa v prípade potreby upravíte, ako pri použití bežného tuhého vosku na vlasy. Nemusíte však mať obavy, aj s použitím vosku v spreji ASP Mode Waxworks bude váš účes dokonalý počas celého dňa. Ak zrovna neobľubujete lesklé vlasy, alebo sa z akéhokoľvek dôvodu nehodia, ste na správnej adrese, so zmatňujúcim voskom im dodáte matný vzhľad.

Prípravky na vlasy v spreji sú na použitie veľmi jednoduché a inak tomu nie je ani v tomto prípade. Jednoducho ho naneste na povrch vlasov, pomocou hrebeňa či kefy starostlivo rozčešte na celý povrch a v priebehu niekoľkých sekúnd sa dostaví zväčšený objem, matný povrch a nový účes pre nový deň. Na konci dňa, alebo keď už vosk vo vlasoch nebude potrebný, stačí ich jednoducho umyť, čím sa zbavíte všetkých jeho čiastočiek. Vlasy tak zbytočne nezaťažuje a sú pripravené na ďalšie ošetrenie či úpravu.

Prácu s voskom v spreji ASP Mode Waxworks bez obáv zvládnete v domácich podmienkach, ale tiež je skvelým pomocníkom profesionálov v kaderníckych salónoch.

Návod na použitie 

Pred aplikáciou poriadne pretrepať. Pre maximálny objem aplikujte na suché vlasy a pre väčšiu kontrolu nad vlasmi aplikujte na vlhké vlasy.

Vlastnosti a výhody

  • Nádherné a sofistikované účesy pomocou Mode Sytlingu.
  • Všetky najdôležitejšie produzkty pod jednou značkou.
  • Všetky produkty línie Mode Sytling môžte medzi sebou miešať.
  • Lesklé, matné a objemové produkty.
  • Skvelý vzhľad za jednu minútu - Mode Styling.
  • Dostupný luxus pre použitie na doma.
  • Bezhraničný výber, produkty pre každého.

Dodatočné parametre

Kategória: Gély, pasty a krémy na vlasy
Objem: 200ml
Použitie: Vosk na tvarovanie
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.