Pena pre mega objem ASP - Root Booster 200ml

15,37 € 12,81 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Pena na vlasy pre extra veľký objem.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pena na vlasy ASP Mode Root Booster je stylingový prípravok, ktorý vašim vlasom dodáva extra objem už od korienkov a žiarivý lesk. Vlasy nadvihuje po celej dĺžke, pričom si zachovajú extra pevnosť a prirodzenú pružnosť. Použitie peny je však k vlasom mimoriadne šetrné, keď ich jej zloženie nijako nezaťažuje, zanecháva ich ľahké a vzdušné. Okrem toho, pena do vlasov je ľahšia ako väčšina gélov, vďaka čomu nezanecháva vo vlasoch žiadne usadeniny, nedochádza k lámaniu a inému poškodeniu vlasov. Vlasom tiež dodáva potrebnú hydratáciu, vyživuje ich a poskytuje ochranu pred škodlivými vonkajšími vplyvmi, ako je napríklad UV žiarenie.

Použitie peny do vlasov ASP Mode Root Booster si nevyžaduje žiadne zázračné vlastnosti. Dlaňami ju stačí naniesť do suchých alebo mokrých vlasov, pričom sa odporúča nanášanie smerom od korienkov ku končekom. Následne stačí vlasy nechať vyschnúť. Prirodzené vysušenie vlasov síce trvá dlhšie, ale počas dňa dovoľuje menšie úpravy účesu. Sušenie fénom zase dodá vlasom extra pevnosť.

Vo všeobecnosti možno odporučiť použitie vlasovej peny Mode Root Booster mužom aj ženám s rôznymi dĺžkami a typmi vlasov. Svoje praktické využitie nachádza v domácnosti, ale aj profesionálnych salónoch.

Návod na použitie 

Použite na vlhké vlasy pred fúkaním. Aplikujte priamo na korienky pre maximálny objem. Ak chcete použiť penu klasickým spôsobom, odstráňte aplikátor a aplikujte penu od korienkov po celej dĺžke. Vyfúkajte pre maximálny objem. 

Vlastnosti a výhody

  • Nádherné a sofistikované účesy pomocou Mode Sytlingu.
  • Všetky najdôležitejšie produzkty pod jednou značkou.
  • Všetky produkty línie Mode Sytling môžte medzi sebou miešať.
  • Lesklé, matné a objemové produkty.
  • Skvelý vzhľad za jednu minútu - Mode Styling.
  • Dostupný luxus pre použitie na doma.
  • Bezhraničný výber, produkty pre každého.

Dodatočné parametre

Kategória: Vlasová kozmetika
Objem: 200ml
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.