Stylingová pena na vlasy ASP - Froth Mousse 300ml

14,78 € 12,32 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Pevná, stylingová pena pre všetky typy vlasov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kreatívna stylingová pena na vlasy ASP CARE & STYLE Froth Mousse je vhodná pre dlhotrvajúce tvarovanie účesov, s ktorou dosiahnete perfektne držiaci účes. Pena obsahuje ceramidy a výťažky zo slnečnice, vďaka ktorým aktívne chráni vlasy počas fénovania, zároveň vlasy hydratuje a udržiava v nich proteíny. V jej zložení sa tiež nachádza špeciálna formula, ktorá zabezpečuje ochranu farby vlasov pred vyblednutím. Použitie je tiež vhodné, ak preferujete prirodzené sušenie či tuhnutie vlasov.

Vlasovú penu CARE & STYLE Froth Mousse jednoducho aplikujte do mokrých vlasov, ktoré podľa potreby nechajte vysušiť alebo vyfénujte. Stylingový efekt sa tak dostaví už v priebehu niekoľkých minút. Výhodou tohto prípravku je jeho univerzálnosť, keď ho možno použiť na akýkoľvek typ vlasov, kedykoľvek to budete potrebovať.

Rovnako, ako ju možno použiť na akýkoľvek typ vlasov, penu môžete použiť práve tam, kde chcete dosiahnuť perfektný účes. Svoje miesto si spoľahlivo zastane v profesionálnych vlasových salónoch, ale tiež v domácom prostredí, ak preferujete úpravu a starostlivosť o vlasy vo vlastnej réžii.

Vlastnosti a výhody

asp_care_and_style_vlastnosti_andopa_sk_2

  • Ideálna starostlivosť na doma.
  • Všetky produkty línie majú špeciálne účinky.
  • Čistiaci šampóns mentolom a vitamínom B5.
  • Hydratačný šampóna kondicionér neobsahuje parabeny, vosky, minerálne oleje ani chlorid sodný.
  • Výživný šampóna kondicionér neobsahuje parabeny, vosky, minerálne oleje ani chlorid sodný.
  • Odstraňuje chlór a zvyšky stylingových produktov, aktivuje pokožku hlavy a zanecháva vlasy extra čisté.
  • Línia je skvelá na chemicky zničené vlasy, ktoré potrebujú obnovu a údržbu.
  • Jemné zloženie pridáva silu, lesk a uzamyká farbu vo vlasoch.
  • Kombinácia špecifických katiónových kondicionérov a vo vode rozpustených silikónov.
  • Rozčesáva, uhladzuje a zjemňuje neposlušné vlasy.

Dodatočné parametre

Kategória: Vlasová kozmetika
Objem: 300ml
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.