Puder na mega objem ASP - Wonder Dust 20ml

22,07 € 18,39 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Púder na vlasy pre mega objem.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pokiaľ patríte medzi tých, ktorí trpia rýchlym mastením vlasov, púder na vlasy ASP Mode Wonder Dust bude pre vás tým správnym prípravkom. Vďaka svojmu zloženiu pohlcuje prebytočnú mastnotu z vlasov, pričom ich osviežuje a pozdvihne už od korienkov, čím im dodá nečakaný objem a textúru. A to všetko už v priebehu niekoľkých sekúnd. Tento ľahký stylingový prípravok sa stane vašim najlepším priateľom, keď dokáže udržať dokonalý účes počas celého dňa. Je vhodný pre všetky typy a dĺžky vlasov, ktorým okrem žiadaného tvaru dodáva aj prirodzený matný vzhľad. Vlasy pritom nijako nezaťažuje, udržuje ich ľahké a pružné a aj to je jedným z dôvodov, prečo je vhodný pre každodenné použitie.

Pre dosiahnutie želaného efektu stačí použiť len veľmi malé množstvo púdru ASP Mode Wonder Dust, ktorý nanesiete na korienky alebo do celej dĺžky vlasov. Púder sa neodporúča sypať priamo na vlasy, ale nádobu držať vo zvislej polohe dnom nadol. Ľahkým stlačením sa púder uvoľní do vzduchu a pozvoľna spadne na vlasy. Takto aplikovaný púder buď rozčešte hrebeňom alebo prejdite prstami. Tak jednoduchá je jeho aplikácia.

Pre každodenný boj s rýchlo sa mastiacimi vlasmi odporúčame použitie púdra v domácich podmienkach, avšak svoje miesto si nájde aj v profesionálnych salónoch.

Návod na použitie 

Aplikujte na suché vlasy. Jemne pretrepte pred použitím. Aplikujte ku korienkom na miesta kde to je potrebné. Vmasírujte prstami pre maximálny objem a textúru, dokým dosiahnete požadovaný styling. 

Vlastnosti a výhody

  • Nádherné a sofistikované účesy pomocou Mode Sytlingu.
  • Všetky najdôležitejšie produzkty pod jednou značkou.
  • Všetky produkty línie Mode Sytling môžte medzi sebou miešať.
  • Lesklé, matné a objemové produkty.
  • Skvelý vzhľad za jednu minútu - Mode Styling.
  • Dostupný luxus pre použitie na doma.
  • Bezhraničný výber, produkty pre každého.

Dodatočné parametre

Kategória: Objemové spreje do vlasov
Objem: 20ml
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.