Ultra silný púder na vlasy Jean Paul Myné - Blow Up Ultra Intense 10g

28,73 € 23,94 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Dodajte okamžitý objem tenkým vlasom. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ultra intenzívny púder pre objem. Dodajte okamžitý objem tenkým vlasom. Ideálne na podporu fixácie a objemu účesov „ultra pevným“ spôsobom a dlhotrvajúcimi účinkami.

Návod na použitie

Aplikujte na suché vlasy, po aplikácii je rozčesávanie jednoduchšie. Nanášajte ku korienkom zdola nahor, držte cca. 5/10 cm od hlavy. Množstvo použitého prášku dávkujte podľa svojich potrieb a štruktúry vlasov.

Okamžité zvýšenie objemu. Vďaka špeciálnemu zloženiu a inovatívnemu dávkovaču je jemný oblak aktívnych látok rozširujúcich objem rozprášený po vlasoch, ktoré sa k nim ukotvia a zvyšujú ich plnosť a textúru.

Všetky produkty radu HUG je možné miešať medzi sebou vo vrstve alebo v zmesi, aby vyhovovali potrebám všetkých štýlov a typov vlasov. Popustite uzdu svojej fantázie a vytvorte nekonečné štýlové efekty s týmito ľahkými, beztiažovými a exkluzívnymi produktmi.

Línia HUG

Hovorí sa, že ak niekoho objímete a naozaj to myslíte vážne, získate deň svojho života navyše. Preto sme vytvorili HUG* s použitím aktívnych zložiek vybraných zo sveta Longevity Foods (Potraviny dlhovekosti - granátové jablko, goji, včelí vosk) a Longevity Oils (Oleje dlhovekosti - vetiver, olivový, mandľový, jojobový, arganový), aby sme vlasom zaručili skutočný komfort.

* Hug, preklad anglického slova “objatie”.

Výskumné laboratóriá Jean Paul Mynè vytvorili HUG, rad stylingových produktov novej generácie, ktoré zaručujú neprekonateľnú výdrž. Obaľujú vlasy vrúcnym objatím a dodávajú im komfort, ochranu a bezpečie, ktoré každý deň potrebujú.

Dodatočné parametre

Kategória: Objemové spreje do vlasov
Obsah: 10g
Použitie: Na objem vo vlasoch
Problematika: Vlasy bez objemu
Krajina pôvodu: Taliansko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jean Paul Myné

Jean Paul Mynè sa narodil s cieľom uvádzať na trh vysokú kvalitu v talianskej kozmetike určenej len pre kvalifikovaných profesionálov. Spojením know-how odborných výskumníkov v chémii a biológii, prieskumov trhu medzi kaderníkmi a ich zákazníkmi, talianskeho vkusu pre obchod a podnikanie sme vyvinuli inovatívny produkt vzhľadom, obsahom a výkonom.

Jean Paul Mynè je synonymom pre kvalitu, 100% taliansku výrobu, profesionalitu a rešpekt k ľuďom: záleží na zdraví vlasov aj ľudí, ktorí sa spoliehajú na túto značku. Používanie schválených a vybraných zložiek pri vývoji kozmetických prípravkov.

Žiadny kompromis medzi kvalitou a cenou pri výbere surovín. Sme presvedčení, že len vysokokvalitné suroviny môžu poskytnúť vynikajúce výsledky.