Silný púder na vlasy Jean Paul Myné - Blow Up Balanced 10g

27,90 € 23,25 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
21.5.2024

Tento produkt ponúka možnosť dodať objem jemným vlasom s okamžitým efektom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Objemový púder so strednou fixáciou. Dokonalý pomocník pri účesoch, ktoré potrebujú pozdvihnúť.

Návod na použitie

Aplikujte na suché vlasy, po aplikácii je rozčesávanie jednoduchšie. Nanášajte ku korienkom zdola nahor, držte cca. 5/10 cm od hlavy. Množstvo použitého prášku dávkujte podľa svojich potrieb a štruktúry vlasov.

Okamžité zvýšenie objemu. Vďaka špeciálnemu zloženiu a inovatívnemu dávkovaču je jemný oblak aktívnych látok rozširujúcich objem rozprášený po vlasoch, ktoré sa k nim ukotvia a zvyšujú ich plnosť a textúru.

Všetky produkty radu HUG je možné miešať medzi sebou vo vrstve alebo v zmesi, aby vyhovovali potrebám všetkých štýlov a typov vlasov. Popustite uzdu svojej fantázie a vytvorte nekonečné štýlové efekty s týmito ľahkými, beztiažovými a exkluzívnymi produktmi.

Línia HUG

Hovorí sa, že ak niekoho objímete a naozaj to myslíte vážne, získate deň svojho života navyše. Preto sme vytvorili HUG* s použitím aktívnych zložiek vybraných zo sveta Longevity Foods (Potraviny dlhovekosti - granátové jablko, goji, včelí vosk) a Longevity Oils (Oleje dlhovekosti - vetiver, olivový, mandľový, jojobový, arganový), aby sme vlasom zaručili skutočný komfort.

* Hug, preklad anglického slova “objatie”.

Výskumné laboratóriá Jean Paul Mynè vytvorili HUG, rad stylingových produktov novej generácie, ktoré zaručujú neprekonateľnú výdrž. Obaľujú vlasy vrúcnym objatím a dodávajú im komfort, ochranu a bezpečie, ktoré každý deň potrebujú.

Dodatočné parametre

Kategória: Objemové spreje do vlasov
Obsah: 10g
Použitie: Na objem vo vlasoch
Problematika: Vlasy bez objemu
Krajina pôvodu: Taliansko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jean Paul Myné

Jean Paul Mynè sa narodil s cieľom uvádzať na trh vysokú kvalitu v talianskej kozmetike určenej len pre kvalifikovaných profesionálov. Spojením know-how odborných výskumníkov v chémii a biológii, prieskumov trhu medzi kaderníkmi a ich zákazníkmi, talianskeho vkusu pre obchod a podnikanie sme vyvinuli inovatívny produkt vzhľadom, obsahom a výkonom.

Jean Paul Mynè je synonymom pre kvalitu, 100% taliansku výrobu, profesionalitu a rešpekt k ľuďom: záleží na zdraví vlasov aj ľudí, ktorí sa spoliehajú na túto značku. Používanie schválených a vybraných zložiek pri vývoji kozmetických prípravkov.

Žiadny kompromis medzi kvalitou a cenou pri výbere surovín. Sme presvedčení, že len vysokokvalitné suroviny môžu poskytnúť vynikajúce výsledky.