Lak so strednou fixáciou Jean Paul Myné - Balanced 400ml

22,10 € 18,42 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Je to dokonalý produkt na vytváranie a udržiavanie jemných, prirodzene vyzerajúcich účesov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ultra jemný lak na vlasy, bez zaťaženia, so strednou fixáciou. Tento sprej na vlasy je vyrobený zo zmesi vysoko sofistikovaných zložiek. Silná fixácia, aj keď textúra je ľahká a je spracovateľná bez toho, aby sa stala lepkavou. Chráni pred vlhkosťou, eliminuje krepovatenie a dodáva vlasom neprekonateľný lesk.

Návod na použitie

Použite na suché vlasy, ľahko spracovateľný. Pôsobí dlhotrvajúco a pevne drží, pôsobí mohutne, chráni pred vlhkosťou a dodáva objem. Navyše vlasy nezaťažuje, nezanecháva zvyšky, dodáva lesk.

Všetky produkty radu HUG je možné miešať medzi sebou vo vrstve alebo v zmesi, aby vyhovovali potrebám všetkých štýlov a typov vlasov. Popustite uzdu svojej fantázie a vytvorte nekonečné štýlové efekty s týmito ľahkými, beztiažovými a exkluzívnymi produktmi.

Línia HUG

Hovorí sa, že ak niekoho objímete a naozaj to myslíte vážne, získate deň svojho života navyše. Preto sme vytvorili HUG* s použitím aktívnych zložiek vybraných zo sveta Longevity Foods (Potraviny dlhovekosti - granátové jablko, goji, včelí vosk) a Longevity Oils (Oleje dlhovekosti - vetiver, olivový, mandľový, jojobový, arganový), aby sme vlasom zaručili skutočný komfort.

* Hug, preklad anglického slova “objatie”.

Výskumné laboratóriá Jean Paul Mynè vytvorili HUG, rad stylingových produktov novej generácie, ktoré zaručujú neprekonateľnú výdrž. Obaľujú vlasy vrúcnym objatím a dodávajú im komfort, ochranu a bezpečie, ktoré každý deň potrebujú.

Dodatočné parametre

Kategória: Laky na vlasy
Obsah: 400ml
Použitie: Styling, Fixácia
Krajina pôvodu: Taliansko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jean Paul Myné

Jean Paul Mynè sa narodil s cieľom uvádzať na trh vysokú kvalitu v talianskej kozmetike určenej len pre kvalifikovaných profesionálov. Spojením know-how odborných výskumníkov v chémii a biológii, prieskumov trhu medzi kaderníkmi a ich zákazníkmi, talianskeho vkusu pre obchod a podnikanie sme vyvinuli inovatívny produkt vzhľadom, obsahom a výkonom.

Jean Paul Mynè je synonymom pre kvalitu, 100% taliansku výrobu, profesionalitu a rešpekt k ľuďom: záleží na zdraví vlasov aj ľudí, ktorí sa spoliehajú na túto značku. Používanie schválených a vybraných zložiek pri vývoji kozmetických prípravkov.

Žiadny kompromis medzi kvalitou a cenou pri výbere surovín. Sme presvedčení, že len vysokokvalitné suroviny môžu poskytnúť vynikajúce výsledky.