Sprej na zväčšenie objemu ASP - Volume Lotion 250ml

16,10 € 13,42 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
21.5.2024

Sprej na zväčšenie objemu vlasov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stylingový sprej ASP Mode Volume Lotion dodá unaveným vlasom bez života okamžitý objem, ktorý zmení váš účes na nepoznanie. S jeho použitím dosiahnete stredne silnú fixáciu a vysoký lesk účesu, ktorý nenechá chladným žiadneho okoloidúceho. Vôbec pritom nezáleží na dĺžke samotných vlasov, objem dodáva spoľahlivo dlhým aj kratším. K účesu je síce nekompromisný, ale k samotným vlasom je maximálne šetrný. Okrem objemu a lesku ich udržiava ľahké a pružné, pričom ich nijako nezaťažuje, čím ich udržiava zdravé a silné.

Vďaka prevedeniu v spreji je jeho použitie úplne nenáročné. Stačí naniesť primerané množstvo do oblasti končekov, a potom pomocou hrebeňa či kefy starostlivo rozčesať na celú hlavu. Okamžite tak získate požadovaný objem a lesk, s ktorými získate požadované sebavedomie. Šetrnosť spreja na objem vlasov ASP Mode Volume Lotion dokazuje aj spôsob jeho odstránenia z vlasov. Tie stačí jednoducho umyť a sprej bez akýchkoľvek zvyškov odstránite. To oceníte pri ďalšej starostlivosti o vlasy, ktorá bude jednoduchšia a efektívnejšia.

Ako všetky prípravky z radu Mode Styling, aj Volume Lotion je dokonale využiteľný v domácich podmienkach, ale aj pri profesionálnej starostlivosti vo vlasovom salóne.

Návod na použitie 

Pre maximálny objem aplikujte na vlhké vlasy priamo ku korienkom a pokračujte do požadovaného stylingu. 

Vlastnosti a výhody

  • Nádherné a sofistikované účesy pomocou Mode Sytlingu.
  • Všetky najdôležitejšie produzkty pod jednou značkou.
  • Všetky produkty línie Mode Sytling môžte medzi sebou miešať.
  • Lesklé, matné a objemové produkty.
  • Skvelý vzhľad za jednu minútu - Mode Styling.
  • Dostupný luxus pre použitie na doma.
  • Bezhraničný výber, produkty pre každého.

Dodatočné parametre

Kategória: Objemové spreje do vlasov
Objem: 250ml
Použitie: Na objem vo vlasoch
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.