Ochranný krém na tepelnú úpravu vlasov ASP - Smoothie 250ml

22,07 € 18,39 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Krém na vlasy s tepelnou ochranou na fénovanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fénovanie a úprava vlasov ďalšími stylingovými nástrojmi patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby úpravy účesu. Teplo vyžarované týmito prístrojmi však nie je úplne vhodné pre zdravie a kvalitu samotných vlasov. Práve z tohto dôvodu je vhodné pravidelné používanie krému na vlasy s tepelnou ochranou ASP Mode Smoothie. Okrem samotnej ochrany pred teplom zrovnáva a zjemňuje nepoddajné vlasy, chráni ich pred krepovatením a vysušením, vyrovnáva kutikuly a vypĺňa rozštiepené končeky.

Ochranný krém do vlasov ASP Mode Smoothie aplikujte na mokré vlasy, na ktorých tak vytvorí akýsi tepelný štít, ktorý im zabezpečí dodatočnú ochranu pred teplom. Nedôjde tak k poškodeniu samotných vlasov a poskytne im skvelý základ pre použitie ďalších stylingových prípravkov, s ktorými dosiahnete perfektný účes. Termoochranný sprej na vlasy má však ešte jedno významné využitie, na ktoré sa často zabúda. Vlasy trpia podobne, ako pri fénovaní, aj počas horúcich letných dní, najmä v prímorských oblastiach. Preto si tohto pomocníka nezabudnite pribaliť do svojej batožiny cestou na dovolenku.

Použitie krémov na vlasy s ochranou pred teplom je v kvalitných kaderníckych salónoch samozrejmosťou, túto starostlivosť si však bez obáv zvládnete dopriať aj v domácom prostredí.

Návod na použitie 

Gél naneste na umyté, uterákom vysušené vlasy, vyfénujte alebo použite žehličku. 

Vlastnosti a výhody

  • Nádherné a sofistikované účesy pomocou Mode Sytlingu.
  • Všetky najdôležitejšie produzkty pod jednou značkou.
  • Všetky produkty línie Mode Sytling môžte medzi sebou miešať.
  • Lesklé, matné a objemové produkty.
  • Skvelý vzhľad za jednu minútu - Mode Styling.
  • Dostupný luxus pre použitie na doma.
  • Bezhraničný výber, produkty pre každého.

Dodatočné parametre

Kategória: Termoochranné spreje na vlasy
Objem: 250ml
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.