Spevňujúci krém na kučery ASP - Curl Cream 125ml

16,10 € 13,42 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Spevňujúci krém pre kučeravé vlasy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Úprava účesu kučeravých vlasov môže byť často náročná, nie však so správnym prípravkom. Jeden taký práve nájdete v našej ponuke. Fixačný krém pre kučeravé vlasy ASP Mode Curl Cream je vhodným riešením pre spevnenie, fixáciu a pozdvihnutie vášho účesu, pričom jednotlivé kučery a vlny viditeľne oddeľuje, zväčšuje ich objem a zachováva ich pružnosť. Nejedná sa však len o stylingový prípravok, vlasy tiež vyživuje, dodáva im pevnosť, hĺbkovú hydratáciu a chráni ich pre krepatením a nepriaznivými vplyvmi okolitého prostredia.

Aj keď má Mode Curl Cream nespočetné množstvo priaznivých vlastností, jedna stále zostáva úplne jednoduchá. Tou je samotná aplikácia krému do vlasov. Aplikujte dostatočné množstvo na vysušené vlasy. Po nanesení je vhodné vlasy prečesať a nechať voľne uschnúť. V prípade, že vám to z časového hľadiska už nevychádza, je možné ho usušiť aj pomocou difuzéru.

So spevňujúcim krémom na kučeravé vlasy ASP Mode Curl Cream dosiahnete špičkové výsledky aj pri domácom použití, ale svoje miesto si zastane aj v profesionálnych vlasových salónoch.

Návod na použitie 

Aplikujte na čisté, uterákom vysušené vlasy pred fénovaním (použitím difúzera).

Vlastnosti a výhody

  • Nádherné a sofistikované účesy pomocou Mode Sytlingu.
  • Všetky najdôležitejšie produzkty pod jednou značkou.
  • Všetky produkty línie Mode Sytling môžte medzi sebou miešať.
  • Lesklé, matné a objemové produkty.
  • Skvelý vzhľad za jednu minútu - Mode Styling.
  • Dostupný luxus pre použitie na doma.
  • Bezhraničný výber, produkty pre každého.

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky na podporu kučier
Objem: 125ml
Použitie: Na podporu vĺn
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.