Ochranný sprej na tepelnú úpravu ASP - Heat Defy 250ml

20,56 € 17,13 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Ochranný sprej na styling vlasov pri vysokých teplotách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Žehličky, kulmy či fény sú obľúbenými prístrojmi na úpravu vlasov. Teplo, ktoré vyžarujú však nie je pre vlasy úplne najvhodnejšie, a preto, ak chcete tieto prístroje používať, je dôležité vlasom poskytnúť dodatočnú ochranu. To spoľahlivo zvládne ochranný sprej ASP Kitoko Arte Heat Defy Spray, ktorý poskytuje vlasom ochranu až do teploty 220°C. Jeho zloženie je obohatené o výťažky z afrického tulipánového stromu, bambucké maslo, zelený čaj či vitamíny A a E, skrátka všetkými zložkami, ktoré prispievajú k ochrane vlasov pred vysokými teplotami a UV žiarením.

Prípravok jednoducho nastriekajte do vlasov a nechajte chvíľu pôsobiť. Okrem toho, že poskytuje ochranu pred vysokými teplotami, na vlasoch vytvára neviditeľný film, ktorý okrem ochrany vlasov, umožňuje aplikáciu ďalších ochranných či stylingových prípravkov. Skutočný britský gentleman, ktorý nemyslí iba na seba.

Ochranný sprej ASP Kitoko Arte Heat Defy Spray by mal byť povinnou výbavou všetkých profesionálnych kaderníckych salónov. V prípade, že používate fény, žehličky či kulmy aj doma, je vhodné si tohto spoľahlivého ochrancu zaobstarať aj domov.

Návod na použitie

Aplikujte rovnomerne na suché alebo vlhké vlasy od korienkov po končeky. Prečešte hrebeňom. 

Vlastnosti a výhody

  • Vysokoefektívne profesionálne stylingové produkty pre pravých profesionálov.
  • Produkty obsahujú výťažky z prírodných afrických rastlín.
  • UV ochrana a technológia elektrónových prijímačov.
  • Vysoko pokrokové zloženie, obsahuje viac ako 90% prírodne získaných zložiek.
  • Udržujú vlasy zdravo vyzerajúce a vo výbornej kondicií.
  • Predchádza a chráni vlasy pred voľnými radikálmi.

Dodatočné parametre

Kategória: Termoochranné spreje na vlasy
Objem: 250ml
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.