Termoochranný sprej na vlasy Echosline - Protector 150ml

contact-form-0 discount-0
Značka: Echosline
13,80 € 11,50 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Termoochranný sprej na vlasy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Termoochranný sprej na vlasy Echosline – Protector je skvelou alternatívou pre posilnenie a ochranu vlasov počas tepelných procesov. To znamená, že ak si často žehlíte, poprípade fénujete vlasy, vďaka tomuto jedinečnému produktu nebudete strácať žiadne živiny. Vo všeobecnosti platí, že tento produkt sa odporúča naniesť do vlasov ešte pred žehlením a fénovaním. Následne vytvorí ochranný film, ktorý zabraňuje akémukoľvek poškodeniu. Vďaka tomu sa vlasy len tak ľahko nevysušia a budú neustále hydratované.

Návod na použitie

Aplikujte potrebné množstvo na vlhké vlasy pred fénovaním a na suché vlasy pred použitím žehličky.

Dodatočné parametre

Kategória: Termoochranné spreje na vlasy
Objem: 150ml
Krajina pôvodu: Taliansko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Echosline

Echosline, založená v Taliansku v roku 1998, je značka starostlivosti o vlasy, ktorá ponúka produkty vysokej kvality. Echosline, známa ako tradičná značka, sa postupne posunula smerom k filozofii „The Vegan Way“ formulovaním produktov založených na prírodných zložkách, skúmaním ekologicky udržateľných obalov a materiálov s ohľadom na profesionálov, spotrebiteľov a planétu. 

Ponúkať profesionálne ošetrenia salónom po celom svete na ochranu základnej krásy, kde jednoduchosť je konečným vyjadrením autenticity. Transformovať krásu na etickú a udržateľnú pomocou 100% zelených a vegánskych produktov starostlivosti o vlasy, rešpektujúc životné prostredie a spotrebiteľov.