Vyplňujúci šampón na vlasy Jean Paul Myné - Plumping Filler Shampoo

od 11,30 € od 9,42 € bez DPH

Zvoľte variant

Vyplňujúci šampón na vlasy.

andopa free popis

Detailné informácie

Variant: 100ml
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 16.4.2024
11,30 €
9,42 € bez DPH
Variant: 300ml
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 16.4.2024
26,06 €
21,72 € bez DPH

Podrobný popis

Vďaka výťažku z lipy a prítomnosti veľmi jemných povrchovo aktívnych látok, má šampón na keratínové vlákna účinný, vyživujúci a čistiaci účinok. Uvoľňuje štruktúru a už v tejto fáze si začína pripravovať pôdu pre ošetrenie, ktoré bude aplikované neskôr. Mikroemulzia šampónu sa pozná podľa ľahkosti peny, ktorá zahaľuje vlasy do čistiaceho zážitku, aký klient ani kaderník nezažili.

Hodvábny efekt na rukách. „Aktívne“ zložky, ktoré hydratujú a vyživujú. Základná a vyvážená receptúra.

Návod na použitie

1. Nanesieme šampón na vlasy - šampón poriadne vmasírujeme do vlasov, aplikujeme na celú plochu hlavy.
2. Vlasy zmyjeme vodou - šampón poriadne zmyjeme vodou.
3. Opakujeme - proces opakujeme. Prvýkrát zmyjeme nečistoty vo vlasoch, druhýkrát ošetríme.

Vlasy odporúčame zmývať 2-3krát do týždňa. Po použití šampónu naneste Vyplňujúci balzam na vlasy Jean Paul Myné - Plumping Filler Hair Balm.

Plumping - vyplňujúca kúra na vlasy

Rovnako ako pery alebo pokožka tváre, aj vlasy často potrebujú pozdvihnúť a vyplniť. Línia Plumping je ideálna pre všetky riedke vlasy alebo vlasy preriedené častými chemickými procedúrami, ktoré je potrebné obnoviť a vyplniť. Línia sa skladá zo šampónu a balzamu, ktoré sa navzájom dokonalo dopĺňajú, aby vašim vlasom dodali úžasný „efekt výplne vlasu“.

Z najlepšieho výskumu sa zrodila nová kvalita

Vlasy boli vždy tým najcennejším doplnkom každej ženy, rám, ktorý dodáva tvári hodnotu a bohatstvo. Každodenná starostlivosť o vlasy je často podceňovaná. Je potrebné sa starať o vlasy tak, ako to robíme každý deň s pokožkou tváre, presne tak ako sa to robí so vzácnym šperkom.

Predstavte si ...

Zažiť konečne pocit lesklých vlasov, vidieť výsledky, ktoré priniesla starostlivosť o vlasy s rovnakou pozornosťou, akou sa staráte o pokožku tváre a svojho tela. Zatvorte oči a predstavte Zatvorte oči a predstavte si, že máte vlasy, ktoré každý obdivuje… Z výskumu a vývoja laboratórií Jean Paul Mynè sa zrodila jedinečná línia b.ju.

Od vlasovej kúry až po vlasovú kozmetiku

Už vás nebavia bežné kúry na starostlivosť o vlasy? Už vám nestačí len hydratovať a umývať vlasy? b.ju je nový rad na ošetrenie vlasov inšpirovaný princípmi vlasovej kozmetiky.Už vás nebavia bežné kúry na starostlivosť o vlasy? Už vám nestačí len hydratovať a umývať vlasy? b.ju je nový rad na ošetrenie vlasov inšpirovaný princípmi vlasovej kozmetiky.

Z najlepších kozmetických princípov a z najprestížnejšej technológie starostlivosti o pleť v kombinácii so špičkovým technologickým výskumom v oblasti vlasových produktov sa zrodila línia, ktorá sa o vaše vlasy stará ako o tie najvzácnejšie šperky.

Najnovšia generácia aktívnych zložiek a inovatívna receptúra, ktorá zaručuje silu ošetrenia, ktorá tu ešte nebola. Predstavuje každodennú rutinu vlasovej starostlivosti každej ženy do budúcnosti.

Rituál krásy

Zážitok, ktorý presahuje silu a účinnosť produktu, vám umožní zažiť ošetrenie skutočne profesionálnym, kde potešenie má mimoriadne dôležitú úlohu. Chvíle prežité v salóne pri v ktorých sa budete cítiť dobre a v ktorých budete prežívať vedomie toho, že robíme dobro pre svoje vlasy. Otvoriť dokument Tvoj rituál krásy.

book web andopa sk

Dodatočné parametre

Kategória: Šampóny na regeneráciu vlasov
Objem: 100ml, 300ml
Problematika: Regenerácia vlasov, Vyplnenie vlasov, Chemicky zničené vlasy
Krajina pôvodu: Taliansko

Produktové video b.ju

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jean Paul Myné

Jean Paul Mynè sa narodil s cieľom uvádzať na trh vysokú kvalitu v talianskej kozmetike určenej len pre kvalifikovaných profesionálov. Spojením know-how odborných výskumníkov v chémii a biológii, prieskumov trhu medzi kaderníkmi a ich zákazníkmi, talianskeho vkusu pre obchod a podnikanie sme vyvinuli inovatívny produkt vzhľadom, obsahom a výkonom.

Jean Paul Mynè je synonymom pre kvalitu, 100% taliansku výrobu, profesionalitu a rešpekt k ľuďom: záleží na zdraví vlasov aj ľudí, ktorí sa spoliehajú na túto značku. Používanie schválených a vybraných zložiek pri vývoji kozmetických prípravkov.

Žiadny kompromis medzi kvalitou a cenou pri výbere surovín. Sme presvedčení, že len vysokokvalitné suroviny môžu poskytnúť vynikajúce výsledky.